Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: اعطای نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی به بانک صادرات ایران - 1393/10/20

نشان افتخار برترين مرکز اقتصادي جمهوري اسلامي ايران در اولين همايش معرفي مراکز اقتصادي برتر در ايران که توسط خانه توسعه و تعالي اقتصاد برگزار شد، به بانک صادرات ايران اعطا شد .
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این همایش که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور سردار قاسمی مشاور معاون اول محترم ریاست جمهوری و جمعی از مدیران شرکت ها و سازمان های برتر کشور برگزارشد، نشان افتخار برترین مرکز اقتصادی جمهوری اسلامی به همراه لوح سپاس هیأت های اجرایی دبیرخانه توسعه و تعالی اقتصاد به بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور اهدا شد.

همچنین در این همایش گودرزی مدیر امور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران به نمایندگی از بانک برگزیده همایش درباره خدمات الکترونیکی این بانک مطالبی را بیان کرد.

گفتنی است، بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور با ٢٦٥٠ شعبه، ٤٤٠٠ دستگاه خودپرداز با بیش از ٦٣ میلیون تراکنش در ماه، ٤٤٨ هزار کارتخوان متصل به حسابهای این بانک با ٣٠ میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ٤٣ میلیون کارت الکترونیکی در خدمت آحاد هموطنان است.تعداد بازدید : 5957
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...