Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: معرفی شرکت پدیدآوران سخت افزار خوارزمی به عنوان شرکت برتر استان مرکزی - 1395/10/14

شرکت پدیدآوران سخت افزار خوارزمی به عنوان یکی از شرکت های برتر استان مرکزی معرفی و با اعطای لوح تقدیر مورد تقدیر واقع شد.

بر پایه این خبر، شهرستان زرندیه در استان مرکزی در تاریخ 21 آذر 95 میزبان بزرگترین همایش تجلیل از صنعتگران و مدیران واحد های صنعتی با حضور مسئولان بلند پایه کشوری و استانی بود . در این مراسم از صنعتگران و تولید کنندگان و فعالان اقتصادی این شهرستان در محل سالن همایش های فرمانداری تجلیل شد.  

در این همایش که با حضور دکتر رحمانی، قائم مقام وزیر صنعت معدن تجارت، مهندس منصوری رئیس کمیته هوا فضا و فناوری های نو و رئیس کار گروه صنایع و معادن در کمیسیون مجلس و نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و مهندس اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و مهندس زمانی قمی استاندار استان مرکزی و سایر مسئولان استانی برگزار شد، شرکت پدیدآوران سخت افزار خوارزمی به عنوان یکی از شرکت های برتر این استان انتخاب و با اعطای لوح تقدیر مورد تقدیر واقع شد.

 حضور موفق شرکت پدیدآوران سخت افزار خوارزمی در شهرک صنعتی مامونیه به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات IT و تجهیزات حوزه بانکداری الکترونیک در سطح استان و همچنین سطح برترتکنولوژی و دانش فنی بومی شده در این واحد، منجر به انتخاب این شرکت صنعتی از میان 400 واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی مامونیه به عنوان یکی از شرکت های برتر انتخاب گزارش شده است.
تعداد بازدید : 1123
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...