Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: تغییر و تحول در هیأت مدیره شرکت توسعه برق و انرژی سپهر - 1395/10/15

مراسم معارفه اعضای جدید هیأت مدیره شرکت توسعه برق و انرژی سپهر، صبح روز چهارشنبه 15 دی ماه، با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی برگزار شد.

در این مراسم آقایان مرتضی سامی، مهندس محمود اصلانی شهرستانی و دکتر محمد کبیری اصفهانی به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره شرکت توسعه برق و انرژی معرفی شدند.

دکتر صیدی در مراسم معارفه اعضای جدید هیأت مدیره شرکت توسعه برق و انرژی سپهر با تقدیر از زحمات آقایان دکتر علی کاظمی و مهندس ابراهیم خوش گفتار ، هدف از این تغییرات را تعریف مأموریت های تاکتیکی جدید در راستای دستیابی به اهداف استراتژیک برنامه راهبردی هفت سالۀ شرکت سرمایه گذاری خوارزمی دانست.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ضمن تقدیر از تدوین برنامه راهبردی هفت سالۀ شرکت توسعه برق و انرژی سپهر در راستای برنامۀ راهبردی گروه خوارزمی، تلاش در جهت افزایش دارایی، ارتقای سود پایدار و با کیفیت، افزایش راندمان و ظرفیت تولید و تلاش در جهت وصول مطالبات معوقه شرکت را از مهمترین مأموریت های هیأت مدیره این شرکت برشمرد و افزود: از بدو ورود شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در حوزه صنعت برق ، با این نگاه وارد این صنعت شدیم که علاوه بر ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها، در مسیر رشد و توسعه کشور هم قدمی برداریم؛ از این رو شرکت توسعه برق و انرژی سپهر در سبد سرمایه گذاری خوارزمی، نقش و اهمیت ویژه ای دارد.

دکتر صیدی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای جدید هیأت مدیره این شرکت با اهدای لوح تقدیر، از تلاش اعضای پیشین قدردانی کرد. تعداد بازدید : 1941
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...