Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: معرفی دستاوردهای دارویی سینادارو در برنامه تلویزیونی «طبیب» - 1395/10/27

به تازگی شبکه سه سیما در برنامه طبیب، شرکت لابراتوارهای سینادارو را برای معرفی دستاوردهای دارویی کشور انتخاب کرد.

از این رو، دکتر محمد حسن واصفی، مدیر عامل شرکت سینادارو با حضور در برنامه طبیب، ضمن معرفی عمده محصولات تولیدی شرکت، داروهای قطره های چشمی، گوشی و بینی و اسپری های تنفسی و بینی، کیفیت محصولات ایرانی را قابل رقابت با محصولات خارجی عنوان کرد.

وی با ارائه مثالی در خصوص محصول صادر شده به الجزایر و وفاداری مشتری نسبت به داروی خریداری شده با ارائه جعبه دارو به داروخانه برای مصرف مجدد عینا با همان برند، بر سخنان خود صحه گذارد.

دکتر واصفی با تاکید بر خرید مواد اولیه از منابع ثابت گفت: منبع خرید عمده مواد اولیه  برای تولید داروها را در شرکت سینادارو، کشورهای اروپای غربی است.

وی در عین حال، خرید مواد اولیه دارویی از کشورهای آسیایی را تنها منوط به مواردی خواند که امکان خرید ماده اولیه از کشورهای اروپایی میسر نباشد.

مهندس معقول زاده، رئیس بخش قطره های سینگل دوز نیز در برنامه «طبیب» عمده تفاوت در داروهای کارخانجات مختلف اعم از ایرانی و خارجی را به تفاوت در مواد اولیه، تجهیزات و آموزش نیروی انسانی آنها نسبت داد و مورد سوم را از موارد کلیدی عنوان کرد.

وی در همین حال با تاکید بر لزوم استفاده از تجهیزات پیشرفته، شرکت سینادارو را در رتبه بندی دارویی از معتبرترین و برترین نام­های شرکت­های ایرانی معرفی کرد.

این گزارش همچنین حاکی است که دو قسمت از برنامه طبیب که به سینادارو اختصاص داشت و در 30 آذر و 10 آبان ماه سال جاری از شبکه سه سیما پخش شده است، در حال حاضر از روی سایت این شبکه قابل دسترسی و دانلود است.تعداد بازدید : 1682
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...