Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: نشست علمی مدیران سینادارو با پزشکان بیمارستان طرفه - 1395/11/11

مدیران سینادارو در یک صبحانه کاری در بیمارستان طرفه، محصولات و داروهای چشمی خود را برای رئیس، استادان و رزیدنت های حاضر در این نشست تشریح کردند و به سئوالات آنها پاسخ گفتند.

بر پایه این خبر، در ابتدای این جلسه که مقارن با ورود به سومین روز از حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو بود، دکتر فقیهی ریاست بیمارستان طرفه و دکتر محمد حسن واصفی مدیر عامل شرکت سینادارو با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره جان باختگان، برای بازماندگان طلب صبر کرد.

دکتر واصفی نیز در ادامه این نشست با معرفی مختصر شرکت لابراتوارهای سینادارو و فعالیت های آن، همگام شدن با تکنولوژی جهانی را یادآور شد. ایشان با اشاره ای گذرا به گروه های مختلف محصولات در شرکت سینادارو و تولید 360 میلیون واحد دارو در سال، سینادارو را یکی از فعال ترین شرکت های داروسازی معرفی کرد. دکتر واصفی تولید قطره های چشمی سینالون ادونسد، لووفلوکساسین و سیکوپنتولیت را نوید داد.

در این نشست همچنین پروسه احداث پروژه خط تولید قطره های سینگل دوز از ابتدا تا بهره برداری و همچنین نحوه تولید قطره اشک مصنوعی سینالون توسط دکتر آل نبی، معاون طرح و نوسازی شرکت سینادارو تشریح و در پایان به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

در پایان، استادان چشم پزشکی با استقبال از تولید محصولات جدید به صورت سینگل دوز، پیشنهادهای تولید برخی از محصولات فوق تخصصی و مورد نیاز بیماران به ویژه قطره های چشمی آنتی گلوکوم را به صورت سینگل دوز عنوان مطرح کردند.

مدیرعامل سینادارو نیز تولید محصولات جدید را به تعداد درخواست، شرایط بازار و صرفه اقتصادی منوط کرد.

شرکت لابراتوارهای سینادارو یکی از شرکت های وابسته به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) است


تعداد بازدید : 1230
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...