Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: حضور خوارزمی در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه - 1395/12/19

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور فعال خواهد داشت. این نمایشگاه  26 تا 29 فروردین ماه سال 1396 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

بر پایه این خبر، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در طبقه دوم سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای فعالان و سرمایه گذاران بازار سرمایه خواهد بود.

این خبر همچنین حاکی است، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با هدف معرفی ظرفیت های خود در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و همچنین تعامل و رایزنی با سایر شرکت های بورسی در در این نمایشگاه حضور فعالی خواهد داشت.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی سال گذشته در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه نیز مشارکت فعالانه داشت و توانست در کنار برگزاری کارگاه های تخصصی متعدد، با برخی از سرمایه گذاران و میهمانان خارجی این نمایشگاه مذاکره کند.

برگزاري نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، سالانه با حضور جمع كثيري از شركت هاي توانمند داخلي و خارجي برپا مي شود، فرصت مغتنمي است تا شركت هاي فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليت ها و نوآوري هاي آتي خود را معرفي کنند.تعداد بازدید : 1487
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...