Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: «وخارزم» ویژه نوروز 96 منتشر شد - 1395/12/23

سی و هفتمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی - «وخارزم» - ویژه فروردین ماه سال 1396- در 64 صفحه منتشر شد.

 در بخشی از سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «با بهار هم‌چنان تا جاودان در راه» به قلم دکتر حجت اله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: «زمین دوباره راه و رسم جوشیدن پیش گرفته و بهار رحمت بالیدن آغاز کرده است. هم از این‌روست که نهال جوان کوشیدن در گروه خستگی‌ناپذیر خوارزمی، اکنون چونان درختی تنومند، جوانه‌هایی شگفت برآورده و سر بر آسمان می‌ساید تا در آستانة خرم بهار، میوه‌های تازة ثروت‌آفرینی پایدار برای نسل‌ها را تقدیم دست‌های چشم‌انتظار کند. بی‌گمان، هر تلخی و شیرینی و هر پیروزی و شادکامی و حتی ناکامی،‌ نهان و آشکار رحمت آفریدگار بزرگ جهانیان است و از این روی باید سر به سجدة شکر سایید که یکی از ده شرکت پیش‌رو ایران در سرعت رشد و هفتاد و یکمین شرکت بزرگ کشور، در سال گذشته‌ توانست گام‌های مهمی در عرصة کسب‌وکار و ثروت‌آفرینی بردارد و در فضایی آکنده از پیچیدگی، عدم قطعیت، عدم تعادل‌های ساختاری اقتصاد و البته لبریز از فرصت و رحمت، بخشی از اهداف اساسی برنامة راهبردی هفت ساله را تحقق بخشد.»

در بخش دیگری از این سرمقاله آمده است: «اکنون شکوفایی چهارمین بهار سبز برنامة هفت ساله را به تماشا نشسته‌ایم با ثروتی که در گروه انباشته شده و توان سودآوری را افزایش داده است. سال چهارم برنامه، سال چیدن میوه‌ها و البته غرس کردن نهال‌هایی تازه است تا از شکوه بارآوری باغ نکاهد. سال انجام اصلاحات مهم در ترکیب سبد سرمایه‌گذاری نیز هست. سالی که با تمام نااطمینانی‌ها در عرصة بین‌الملل، دوره‌ای مهم برای وسعت بخشیدن به فعالیت‌های مالی و تجاری بین‌المللی گروه خوارزمی، همراه با مدیریت کارآمد ریسک در این عرصه است. از این منظر، شکوفایی شکوهمند بهار را باید غنیمت دانست و با سیراب شدن از باران رحمتی که باریدن می‌گیرد، باید در مسیر باشکوهی که خوارزمی در پیش گرفته است، مسئولانه و فعالانه، سر از پا نشناخت و خلق ارزش را مهم‌ترین وظیفة روزان و شبان خویش دانست. دارایی‌های ارزشمند خوارزمی امانت‌های گران‌بهایی هستند که در دست‌های مدیران، کارکنان و حتی سهام‌داران گروه قرار دارند، و از این روی باید به عهد امانت وفا کرد، اقدام و عمل پیشه کرد و از خداوند یاری طلبید که وعده‌هایش در نهایت درستی و راستی قرار دارند. سال تازة شکوفایی کسب‌وکار بر یکایک اعضای گروه خجسته باد.»

«گپ و گفت نوروزی با دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی»،«خوارزمی و امید به آینده در نیمه راه برنامه هفت ساله»،«چشم انداز تغییرات نرخ ارز در سال نو» و«مسکن از نردبان برجام بالا نرفت» عناوین برخی از مطالب سی و هفتمین شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف این شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین آن را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

بااین یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.تعداد بازدید : 1456
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...