Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «خرداد» منتشر شد - 1396/02/31

سی و نهمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه خردادماه سال 1396- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «در مسیر انتخاب دوازدهم» به قلم دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: «در رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دورة ریاست جمهوری، بخش مهمی از نکات مطرح‌شده از سوی نامزدهای محترم در مناظره‌ها‌، گفت‌وگوهای خبری و برنامه‌های تبلیغی، فارغ از میزان واقع‌بینی، ارزش محتوایی، سودمندی و مقصود اصلی گویندة آن، نشان از اقتصادمحور بودن رویکرد آنان داشته است و این البته مایة مباهات فعالان عرصة کسب‌وکار است. آن‌چه مسلم است، برندة‌ انتخابات دوازدهم، بخش مهمی از همت خود را مصروف اقتصاد خواهد ساخت و از این باب، بنگاه‌ها باید خود را برای مواجهه با سناریو‌های مختلف و فرصت‌ها و تهدیدهای هرکدام آماده سازند. رویکرد تاییدی نمایندگان دولت کنونی در مناظره نسبت به برجام و رویکرد انتقادی نمایندگان جناح مقابل، هر دو بر لزوم استفادة حداکثری از فرصت‌های برجام تاکید می‌کنند و از این منظر، می‌توان فضای پیش رو را در سال‌های آتی، فضایی رو به گسترش و نه تحدید ارزیابی کرد.»

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است: «بر این اساس، گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی، در راستای برنامة راهبردی هفت سالة خود و ثروت‌آفرینی پایدار برای نسل‌ها، بر آن است تا با رصد کردن دقیق فرصت‌های پس از انتخاب دوازدهم، برنامه‌های عملیاتی خود در توسعة سرمایه‌گذاری‌ها را چه در بازار داخل و چه در بازارهای بین‌المللی گسترش دهد. شور و هیجان و شکوه ایام انتخابات که دلیل محکمی بر ارتقای مردم‌سالاری در ایران است، انگیزه‌ای دو چندان برای گام برداشتن در مسیر رشد شرکت و دست‌یابی به اهداف چشم‌انداز هفت ساله را می‌دهد، زیرا بر اساس پژوهش‌های معتبر اقتصادی و اجتماعی، هیچ متغیری به اندازة مردم‌سالاری، مسیر توسعه و رشد و رونق را هموار نمی‌کند. باشد که گروه بزرگ خوارزمی در ماه‌های پیش رو نقشی موثر در درون‌زایی اقتصاد و تعامل با اقتصادهای آن سوی مرزها ایفا کند و ضمن خلق ارزش برای سهام‌داران ارجمند، در توسعه‌یافتگی کشور نیز سهیم گردد.»

«این نیروگاه، سرمایه برتر گروه خوارزمی است»،«خوارزمی؛ جلوه های حضور در بازار سرمایه»،«مشتری برای استارت آپ پادشاه است» و«سرمایه گذاری با واقع بینی، توسعه می آفریند» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» سی و نهمین شماره «وخارزم» است.

«نیمه خرداد و یاد آن یار سفر کرده»،«چیزهایی هست که بد نیست بدانید» و «به وقت فیلم دیدن» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف سی و نهمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.
تعداد بازدید : 2901
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...