Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «تیر» منتشر شد - 1396/04/1

چهلمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه تیرماه سال 1396- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «بهار و بخت كارساز» به قلم دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: «بهار نیکوی در حال گذار، خبر از سالی نیکوتر برای سرزمین پهناورمان می‌دهد که باید قدر شناخت و برای رسیدن به صدر تلاش کرد. صدر جهان که هلدینگ فلزات گران‌بهای گروه خوارزمی است، استخراج و فروش محصول از معدن رشیدآباد را در روزهای اعتدالی بهار آغاز کرد و این امر مبارک، هم‌زمان با درخشش جهانی مردم‌سالاری کشورمان در انتخابات پایان اردیبهشت ماه جلالی و برگزیدن رویکرد اعتدال و پیشرفت رخ داد و با راه‌یابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی روسیه،‌ جدول پیش‌بینی سالی که نکوست تکمیل شد. گرچه بر حسب سنت دیرین، که گل بی‌خار را میسر نمی‌داند، ترور ظالمانه و وحشی‌گرانة هم‌میهنان در خرداد ماه، تلخی‌ای فراموش‌نشدنی نیز بر جا گذاشت. اما آن‌چه از مجموع اطلاعات،‌ ارقام و آمار برمی‌آید،‌ سال نودوشش خورشیدی را سالی اگرچه دشوار،‌ اما با روندی رو به تعالی و پیشرفت می‌توان تصور کرد.»

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است: «بهار پربار و نتایج نیکوی آن، گروه ثروت‌آفرینی پایدار را نسبت به سیاست‌های اقتصادی جدید دولت دوازدهم امیدوارتر کرده و انگیزه‌ای دوچندان ایجاد می‌کند تا در راستای دست‌یابی به اهداف راهبردی هفت ساله و با بهره‌مندی از پشتیبانی تمامی سهام‌داران ارجمند و سایر ذی‌نفعان گران‌قدر، بیش از پیش تلاش کند.»

«شش رويداد كليدي در نیروگاه منتظرقائم»،«3+1 دستاورد معدنی گروه خوارزمی در سالی که گذشت»، «یارانه ها چرا به بنگاه های تولیدی نمی رسد؟» و«خوب و بد کاهش نرخ سود بانکی» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» چهلمین شماره «وخارزم» است.

«موشک سقوط می کند؟»،«معجزه پول و برنامه ریزی» و «چند تبلیغ خلاقانه که باید دید» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف چهلمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.تعداد بازدید : 2258
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...