Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: با شعار «بیست سال ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها»؛ مراسم گرامیداشت بیستمین سال تاسیس گروه خوارزمی برگزار شد - 1396/04/26

 

مراسم گرامیداشت بیستمین سال تاسیس شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، با شعار «بیست سال ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها» برگزار شد.

دکتر حجت اله صیدی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در این مراسم که با حضورجمعی از اعضای خانواده کارکنان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی برگزار شد، با بیان دستاوردهای جدید در گروه سرمایه گذاری خوارزمی از تلاش ها و زحمات بی دریغ تمامی همکاران اعم از مدیران و کارشناسان و نیز سهامداران حقیقی و حقوقی در مسیر رشد وتعالی این شرکت  قدردانی کرد.

دکتر صیدی با تاکید بر اهداف برنامه 7 ساله شرکت سرمایه گذاری خوارزمی گفت: «بی‌گمان دستیابی به اهداف ترسیم شده در این برنامه نیز مرهون تداوم تلاش بی دریغ همکاران گرامی وهمراهی و اعتماد سهامداران ارجمند خواهد بود.

در این مراسم ضمن تجلیل از خانواده شهدای گرانقدر حاضر در جمع همکاران، از همسران و فرزندان کارکنان حاضر نیز با اهدای هدایایی تقدیرشد.

شعر خوانی جواد زهتاب، شاعر طنز پرداز اصفهانی و اجرای موسیقی از دیگر بخش های این برنامه بود.

شرکت سرمایه گذار خوارزمی که  در سال 1376 با 100 میلیارد ریال سرمایه شروع به کار کرد، اکنون با دارایی بیش از  60 هزار میلیارد ریال، در حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله بانکداری و خدمات مالی، انرژی، معدن، فناوری اطلاعات، دارو، ساختمان و مسکن،  بیمه و امور بازرگانی در مسیر تحقق شعار راهبردی «ثروت آفرینی پایدار برای نسل‌ها»، فعال است.

 گروه خوارزمی در سال گذشته  به عنوان یکی از 100 شرکت برتر ایران و یکی از 10 شرکت پیشرو کشور از نظر فروش شناخته شد.


تعداد بازدید : 2071
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...