Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: شعبه شرق تهران بیمه سرمد افتتاح شد - 1396/06/21

شعبه شرق تهران بیمه سرمد طی مراسمی و با حضور جمعی از مدیران و معاونان بانک صادرات ایران و مدیرعامل، معاونان، مدیران و نمایندگان این شرکت بیمه ای افتتاح شد. شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) با دارا بودن حدود 20 درصد از سهام بیمه سرمد، یکی از سهامداران عمده این شرکت بیمه ای به شمار می رود.به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، دکتر اسماعیل دلفراز، مدیرعامل این شرکت، در این مراسم، با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان، افتتاح شعبه شرق تهران بیمه سرمد را گامی برای پاسخگویی بهتر به بیمه‌گذاران و متقاضایان ساکن در جنوب و شرق تهران برشمرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان هر شرکت بیمه، اصلی‌ترین سرمایه‌های آن شرکت هستند، گفت: «نمایندگان با تجربه، متخصص و با انگیزه، با جذب پورتفوی‌های خرد، می‌توانند سودآوری و توسعه شرکت‌های بیمه را تضمین کنند و به همین دلیل است که ما در بیمه سرمد، تکریم و تقویت شبکه فروش را به عنوان اصلی اساسی در فعالیت‌های خود مورد توجه قرار داده‌ایم.»

مدیرعامل بیمه سرمد همچنین از تلاش‌های صورت گرفته برای تغییر نام «سرمد» سخن گفت و افزود: ما تصور می‌کنیم که سهامدار و حامی خوشنامی مانند بانک صادرات، یکی دیگر از سرمایه‌های با ارزش شرکت بیمه سرمد است. به همین دلیل با بررسی‌های انجام شده، نظرسنجی‌های صورت گرفته و جلسات برگزار شده با متخصصان، تصمیم به تغییر دادن نام «بیمه سرمد»، به «بیمه صادرات» گرفتیم.

 دلفراز در خاتمه سخنان خود تصریح کرد:«کسب و حفظ سطح یک توانگری مالی در صنعت بیمه، برای سه سال متوالی، نشان از برنامه محور بودن بیمه سرمد دارد و بدون تردید، تکریم مشتریان، خدمت رسانی همراه با تعهد و تقویت شبکه فروش، در این موفقیت تاثیری قابل توجه داشته است.»

محمد اسماعیل قزوه‌ای، رئیس شعبه شرق بیمه سرمد نیز در این مراسم با اعلام اینکه شرکت توانمندی چون بیمه سرمد، رسالتی بزرگ را بردوش دارد، گفت:« مفتخریم تا با گذشت چهار سال از آغاز فعالیت بیمه سرمد، در هجدهمین شعبه این شرکت، خدمت‌رسان مشتریان باشیم. بیمه سرمد ارائه خدمات مطلوب به مشتریان را وظیفه خود می‌داند و تلاش برای تحقق همین آرمان، این شرکت را در دوره‌های مختلف، به پاسخگوترین شرکت بیمه بدل کرده است.»
تعداد بازدید : 2580
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...