Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: كسب رتبه برتر توسط صندوق سرمايه گذاري مشترك خوارزمي - 1396/08/11

براساس گزارش مدیریت فناوری بورس ایران، صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی، تحت مدیریت کارگزاری آینده نگر خوارزمی، موفق شد با کسب  بازدهی 6.21 درصد در یک ماهه منتهی به تاریخ 7 مهر 1396، رتبه اول را در بین  تمامی صندوق هاي فعال در بورس اوراق بهادار کسب کند. البته اين موفقيت همچنان در آبان ماه نيز ادامه دارد.

صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی با مدیریت شرکت کارگزاری آینده نگر خوارمی از تاریخ 23 مرداد 1390 فعالیت خود را آغاز كرده است. موضوع فعالیت صندوق، سرمایه گذاری در سپرده های بانکی و کلیه اوراق بهاداری است که مجوز انتشار آن ها توسط دولت یا بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یا سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شده است .


در حال حاضر بر اساس گزارش مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران تحت نظارت مدیریت فناوری بورس ایران
(www.fipiran.com) تعداد 93 صندوق سرمایه گذاری فعال در سهام، شامل صندوق های سرمایه گذاری مشترک، نیکوکاری، بازارگردانی و قابل معامله در بازار سرمایه  ایران به مشتریان خود خدمات مي دهند.

صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی با خالص ارزش دارایی ها، بالغ بر 114.946 میلیون ریال در رتبه بیست و دوم قرار داشته اما به لحاظ عملکرد از ابتدای آبان ماه 1396 بر اساس بازده ماهانه در بین 93 صندوق در جایگاه اول و بر اساس بازده سالانه در بین 10 صندوق برتر  قرار دارد. جدول زیر، مقایسه بازده و رتبه صندوق با شاخص کل را در روزهای ابتدایی آبانماه 1396 نشان می دهد:
تعداد بازدید : 2936
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...