:: معرفی محصولات سینادارو به چشم پزشکان یزدی - 1396/12/07

شرکت لابراتوارهای سینادارو با برگزاری سیمناری یک روزه، ضمن معرفی محصولات سینگل دوز به متخصصین چشم، داروسازان و مدیران شعب توزیع دارو در یزد، بازخورد دستاورد و محصولات اخیر خود و بازخورد آن در جامعه پزشکی را نیز به بحث گذاشت .


در این گردهمایی که با حضور70 تن از متخصصین چشم، داروسازان و مدیران شعب توزیع شرکت های طرف قرارداد در استان یزد برگزار شد،دکتر واصفی ، مدیر عامل سینادارو به شرح اهم فعالیت های سینادارو پرداخت و ارائه محصول با کیفیت متناسب با نیاز جامعه را رسالت سینادارو خواند .


دکتر شجاع رئیس انجمن چشم استان یزد نیز با حمایت کامل از محصولات سینادارو، تمامی متخصصین را به برند نویسی محصولات این شرکت دعوت کرد.


دکتر آل نبی معاون طرح و نوسازی شرکت سینادارو نیز با تشریح کامل محصولات سینگل دوز، از توزیع موفقیت آمیز سینالون ادونسد و لووفلوکساسین به بازار دارویی خبر داد و سایر محصولات سینگل دوز را که در سال 97 به بازار عرضه خواهند شد، معرفی کرد.


دکتر هراتی نیز با تشکر از پزشکان، داروسازان و مدیران حاضر در سمینار از همکاری ایشان با نمایندگان علمی شرکت سینادارو اظهار کرد: تعامل متخصصین با نمایندگان علمی این شرکت می تواند گامی در برای ارتقا کیفی محصولات سینادارو باشد .


در این سمینار همچنین پروژه عظیم نوسازی و انتقال سینادارو به حاضرین معرفی شد .

میزبانی از 120 متخصص آسم در یزد

یازدهمین کنگره ملی آسم، آلرژی و ایمونولوژی دوم تا چهارم اسفند‌ماه در سالن دکتر جوادی بیمارستان شهید صدوقی یزد برگزار شد .

شرکت سینادارو در این سمینار نیز میزبان حدود 120 نفر از متخصصین آسم و آلرژی و متخصصین اطفال بود .

در این کنگره متخصصین آسم و آلرژی ضمن اظهار رضایت از اسپری های بینی اولانتین و رستانکس، از تولید اسپری تنفسی کاتوسین پلاس استقبال كردند .

سينادارو يكي از شركت هاي متعلق به شركت سرمايه گذاري خوارزمي(سهامي عام) است.
تعداد بازدید : 429
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 21:10- 1398/1/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

دسترسی سریع

سهامداران

درباره خوارزمی

:: آخرین صورت وضعیت پورتفوی
:: اطلاعات روزانه سهام :: پورتال سهامداران :: صندوق سرمایه گذاری :: تاریخچه شرکت :: ساختار سازمانی :: منشور اخلاقی :: شرکت های وابسته :: ترکیب سهامداران
Tel : 021 - 66485908                 Fax : 021 - 66485854
www.kharazmi.ir                               info@kharazmi.ir
تمامی حقوق متعلق است به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پـارس فنـاوران