Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: معرفی محصولات سینادارو به چشم پزشکان یزدی - 1396/12/07

شرکت لابراتوارهای سینادارو با برگزاری سیمناری یک روزه، ضمن معرفی محصولات سینگل دوز به متخصصین چشم، داروسازان و مدیران شعب توزیع دارو در یزد، بازخورد دستاورد و محصولات اخیر خود و بازخورد آن در جامعه پزشکی را نیز به بحث گذاشت .


در این گردهمایی که با حضور70 تن از متخصصین چشم، داروسازان و مدیران شعب توزیع شرکت های طرف قرارداد در استان یزد برگزار شد،دکتر واصفی ، مدیر عامل سینادارو به شرح اهم فعالیت های سینادارو پرداخت و ارائه محصول با کیفیت متناسب با نیاز جامعه را رسالت سینادارو خواند .


دکتر شجاع رئیس انجمن چشم استان یزد نیز با حمایت کامل از محصولات سینادارو، تمامی متخصصین را به برند نویسی محصولات این شرکت دعوت کرد.


دکتر آل نبی معاون طرح و نوسازی شرکت سینادارو نیز با تشریح کامل محصولات سینگل دوز، از توزیع موفقیت آمیز سینالون ادونسد و لووفلوکساسین به بازار دارویی خبر داد و سایر محصولات سینگل دوز را که در سال 97 به بازار عرضه خواهند شد، معرفی کرد.


دکتر هراتی نیز با تشکر از پزشکان، داروسازان و مدیران حاضر در سمینار از همکاری ایشان با نمایندگان علمی شرکت سینادارو اظهار کرد: تعامل متخصصین با نمایندگان علمی این شرکت می تواند گامی در برای ارتقا کیفی محصولات سینادارو باشد .


در این سمینار همچنین پروژه عظیم نوسازی و انتقال سینادارو به حاضرین معرفی شد .

میزبانی از 120 متخصص آسم در یزد

یازدهمین کنگره ملی آسم، آلرژی و ایمونولوژی دوم تا چهارم اسفند‌ماه در سالن دکتر جوادی بیمارستان شهید صدوقی یزد برگزار شد .

شرکت سینادارو در این سمینار نیز میزبان حدود 120 نفر از متخصصین آسم و آلرژی و متخصصین اطفال بود .

در این کنگره متخصصین آسم و آلرژی ضمن اظهار رضایت از اسپری های بینی اولانتین و رستانکس، از تولید اسپری تنفسی کاتوسین پلاس استقبال كردند .

سينادارو يكي از شركت هاي متعلق به شركت سرمايه گذاري خوارزمي(سهامي عام) است.
تعداد بازدید : 2524
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...