Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «فروردین» منتشر شد - 1396/12/23

چهل و نهمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه فروردین ماه سال 1397- در 68 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم آمده است: «نوزایش زمین و زمان بهانه‌ای است برای رویش جوانه‌های تازۀ تدبیر و امید و تلاش بر پیکرۀ تنومند درخت گروه خوارزمی. فرصتی است برای درنگ و تامل دربارۀ راه‌های طی‌شده در مسیر «ثروت‌آفرینی پایدار برای نسل‌ها» و راه‌هایی که قرار است در این مسیر طی شود. بهار 97، پنجمین بهار با نشاط برنامۀ راهبردی هفت سالۀ خوارزمی را جشن خواهیم گرفت و با نفسی تازه به استقبال پنجمین سال اجرای این برنامۀ راهبردی خواهیم رفت.»

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است: «در ماه‌های پایانی 96، اگرچه گروه خوارزمی در چهارچوب تحولات مدیریت اقتصادی کشور، با دکتر حجت‌اله صیدی، مدیرعامل فرهیخته، توسعه‌گرا و کارآمد خود، وداع کرد، اما حضوراین مدیرتحول خواه در رأس بانک صادرات ایران را فرصتی تازه برای همکاری و تعامل برد- برد با این بانک بزرگ و صاحب‌نام کشور قلمداد و آرزو می‌کند ایشان در جایگاه مدیریتی جدید و حساس خود همچون گذشته پیروز و موفق باشند. گروه خوارزمی همچنین در آستانۀ بهار و تحول زمین و زمان، انتصاب مدیریت عامل جدید، برنامه‌محور و مجرب تازه را در رأس این گروه به فال نیک می‌گیرد و امید دارد با این تغییر و تحول، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با روحیه و عزمی نو کماکان در مسیر خلق سود پایدار برای سهام‌داران خود و نیز کمک به توسعۀ همه‌جانبۀ ایرانی سرفراز گام بردارد.»

«در سال گذشته چابک تر شده ایم»،«راه و بیراهه سرمایه گذاری»،«سال مصاف با خیزش دلار ! » و«ردپای نوسان ارز بر بازار طلا و سکه» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» چهل و نهمین شماره «وخارزم» است.

«آفتاب به امید آمدنت طلوع می کند...»،«مدیریت که حلال قضایاست» و «تعطیلات تان را پر خیر و برکت کنید» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف چهل و نهمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.

 تعداد بازدید : 2932
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...