Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «اردیبهشت» منتشر شد - 1397/02/01

 پنجاهمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه اردیبهشت ماه سال 1397- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «بازار سرمایه و ریسک های سال 97» آمده است: «سال 97 در شرايطي آغاز شد كه سايه ريسك هاي «ترامپ»، «تحولات منطقه اي» و «نرخ ارز» بيش از پيش بر سر اقتصاد ايران سنگيني مي كند. در همين حال، مي توان از نامگذاري هوشمندانه سال 97 به نام سال «حمايت از كالاي ايراني» و همچنين موفقيت دولت در دستيابي به سياستي واحد در قبال مساله ارز به عنوان نقاط قوت و ظرفيت هاي قابل اتكا براي توليد پادزهر سه ريسك يادشده نام برد.»

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است: «در چنين شرايطي به نظر مي رسد، شركت هايي كه كالاي ايراني يا نيمه ايراني براي مصرف داخل كشور توليد مي كنند،‌ شرايط بهتري نسبت به ساير شركت ها داشته باشند. در عين حال،‌ شركت هاي واردكننده كالاها نيز اگرچه دچار بروكراسي مضاعف تهيه ارز 4200 توماني خواهند شد، اما به دليل اين كه نرخ ارز به طور معناداري افزايش نيافته است، انتظار مي رود، همچنان به واردات خود ادامه دهند. بي گمان،‌هلدينگ هاي سرمايه گذاري بزرگي همچون خوارزمي با بررسي و رصد دقيق بازارها و انعطاف به هنگام در سبد سرمايه گذاري هاي خود متناسب با شرايط جديد، مي توانند تا حدودي با چرخش شرايط اقتصاد همگام شده و از دارايي سهامداران صيانت كنند

«حضور فعال خوارزمي در یازدهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه»،«آشنایی با کارگزاری آینده نگر خوارزمی»،«راهكارهای برون رفت از چالش ارز» و«درمان پایدار برای چالش های بازار ارز» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصادی» پنجاهمین شماره «وخارزم» است.

«انتظار؛ حبس نفس در سینه است... »، «عنصر خلاقیت در تازه های تبلیغاتی» و « درس های کسب و کار از آقای ساعت!» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف پنجاهمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.


 

 

 

 

 تعداد بازدید : 2037
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...