Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: عضويت كاركنان گروه خوارزمي در بانك اطلاعاتي اهداكنندگان سلول هاي بنيادي - 1397/02/18

کارکنان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در مرکز پذیره نویسی سلولهای بنیادی خون ساز محک ثبت نام کردند.

با حضور همکاران تلاشگر موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، و حضور داوطلبانه کارکنان این شرکت، نمونه گیری براي انجام HLA TYPING (ثبت نمونه HLA از طریق بزاق دهان) به انجام رسید.

داوطلبان پس از ثبت نام در این مرکز و در صورت تطابق با بیماران براي انجام مراحل اهدای سلول های بنیادی به مراکز درمانی فراخوانده خواهند شد.

از آنجایی که برای بیماران نیازمند به پیوند سلول های بنیادی، پیدا کردن اهدا کننده مناسب، به عنوان یکی از اصلی ترین مشکلات در مراحل درمان مطرح بوده است، ثبت نام اعضای بیشتر و تکمیل بانک اطلاعاتی اهداکنندگان سلول های بنیادی می تواند در نجات زندگی بسیاری از بیماران موثر باشد.

بخش پیوند سلول های بنیادی بیمارستان فوق تخصصی محک از مهرماه 1390 به عنوان یک پایگاه مرجع پیوند سلول های بنیادی برای کودکان مبتلا به سرطان در کشور افتتاح شده است.

پیوند سلول های بنیادی یکی از درمان های نوینی است که برای درمان بیماری های مختلف از جمله بیماری های آنکولوژی و سرطان به کار می رود.

لازم به ذکر است که شرکت های بهمن موتور و بهمن دیزل حامیان مالی ثبت 5000 نمونه اولیه در مرکز پذیره نویسی سلول های بنیادی خون ساز محک بوده اند.


تعداد بازدید : 1780
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...