Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «تیر» منتشر شد - 1397/04/01

 پنجاه و دومین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه تیرماه سال 1397- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «52 شماره هم‌صدایی» آمده است: « وقتی بیش ازچهار سال پیش اواخر یک پاییز نه‌چندان سرد، مدیرعامل وقت گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی ایدۀ انتشار یک مجلۀ ماهانه را برای مجموعه مطرح کرد، هیچ‌کدام گمان نمی‌بردیم در پنجاه‌ودومین شماره، به نقطه‌ای خواهیم رسید که وقتی به پشت سرمان نگاه می‌کنیم، از انباشتی از خرسندی درونی سرشار باشیم.»

در بخش دیگری از سرمقاله آخرین شماره وخارزم تصریح شده است: «امروز بعد از 52 شماره و چهار سال و اندی، اگرچه می‌دانیم هنوز راه‌های نرفته و نقش‌های نخواندۀ بسیاری باقی است، «وخارزم» اما دل‌خوش است از آن‌که توانسته در راهی که خوارزمی پیش رو داشت، هم‌صدایی صادق، مفید و تاثیرگذار باشد. امید که در ادامۀ مسیر، راه خوارزمی هموار باشد و صدایش رساتر از همیشه.»

«تولید 2.83 درصد برق شبکه در نیروگاه شهید منتظرقائم»،«تسهیلات بانکی؛ تقسیم دستوری یا بازارمحور؟»،«افزایش پلکانی نرخ ارز؛ آری یا نه؟» و«تیغ دو دمِ تحریم ها»عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» پنجاه و دومین شماره «وخارزم» است.

«مدیریت آنلاین»،«قله های فناوری، در تسخیر هندی ها» و « سکانس های ماندگار فوتبالی» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف پنجاه و دومین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.

 

 تعداد بازدید : 3970
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...