Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: عباسعلي ارجمندي مديرعامل گروه سرمايه گذاري خوارزمي شد - 1397/07/04

 با راي اعضاي هيات مديره شركت سرمايه گذاري خوارزمي (سهامي عام) عباسعلي ارجمندي به عنوان مديرعامل اين شركت برگزيده شد.


عباسعلي ارجمندي داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني با گرايش مالي و يكي از مديران با سابقه و مجرب بازار سرمايه است. او از سال 1388 تا كنون، مديرعامل شركت توسعه مديريت سرمايه خوارزمي، يكي از شركت هاي وابسته به گروه سرمايه گذاري خوارزمي بوده است.

پيش از آن نيز در گروه سرمايه گذاري خوارزمي،‌ به مدت دوسال مديريت عاملي شركت آتي نگر سپهر ايرانيان را به عهده داشته است.

ارجمندي فعاليت حرفه اي خود را در سال 1370 از شركت سرمايه گذاري ملي ايران به عنوان كارشناس و مدير گروه آغاز كرد و پس از 12 سال فعاليت،‌ از سال 1382 تا 1385 بر مسند مديريت شركت كارگزاري ملي ايران نشست.

حسين سليمي، طي 7 ماه گذشته سكان مديريت گروه سرمايه گذاري خوارزمي را به عهده داشته است.

نگاهی به گروه سرمایه گذاری خوارزمی

گروه سرمایه گذاری خوارزمی برنامه های متناسبی برای دستیابی به پرتفوی هدف خود در هفت حوزه راهبردی برخوردار از چشم‌انداز مطلوب سرمایه‌گذاری طراحی کرده است که صنعت بانکداری، صنعت ساختمان و مسکن، معادن و صنایع معدنی، انرژی (صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنعت برق)، فناوری اطلاعات (با تأکید بر فناوری اطلاعات بخش بانکی کشور)، بازرگانی، و بازار سرمایه و سایر فرصت‌های پربازده سرمایه‌گذاری را شامل می شود.

هم اینک نیروگاه برق شهید منتظر قائم یکی از دارایی های برجسته و سودده گروه خوارزمی است که در کنار فعالیت های شرکت معدنی صدر جهان، شرکت نیرو پارسه و کارگزاری آتی نگر سپهر ایرانیان و سایر شرکت های گروه خوارزمی چشم انداز روشنی را پیش روی این گروه گشوده است. از همین رو در پی تحرک جدی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در بازار سهام، سهم با استقبال بازار به ویژه سرمایه گذاران حقیقی و صفوف خرید سنگین طی سه هفته اخیر مواجه بوده است، به گونه ای که قیمت این سهم با بیش از 48 درصد رشد از حدود 88 تومان به130 تومان افزایش یافته است.

گفتنی است، گروه سرمایه گذاری خوارزمی طی سال های گذشته، بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی (IMI100 )؛ به جمع 100 شرکت برتر کشور راه یافته و در شمار 10 شرکت پیشروی ایران قرار گرفته است. ارتقای جایگاه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به عنوان یکی از 100شرکت برتر و یکی از 10 شرکت پیشروی کشور،  بهبود ساختار و ترکیب سبد سرمایه گذاری ها، توسعه عملیات فناوری اطلاعات و ارتباطات، و گسترش عملیات بازرگانی و مالی از جمله مهمترین دستاوردهای این مجموعه شناخته شده در بازار سرمایه به شمار می رود.

گروه خوارزمی در این سال ها، همواره بر برنامه محوری تاکید کرده و همزمان تلاش داشته است تا با واقع بینی و آینده نگری، متناسب با شرایط ویژه اقتصادی کشور از منافع بلند مدت سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی خود صیانت کند.تعداد بازدید : 4999
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...