Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: نشست صمیمانه مدیر عامل جدید گروه خوارزمی با همکاران ستادی - 1397/07/09

 

عباسعلی ارجمندی، مدیرعامل جدیدشرکت سرمایه گذاری خوارزمی در اولین روزهای شروع کار خویش با کارکنان ستادی  این شرکت  دیدارکرد و با آنها سخن گفت.

پرویز مقدسی، رییس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در ابتدای این دیدار ، با تقدیر از زحمات حسین سلیمی مدیرعامل پیشین شرکت سرمایه گذاری خوارزمی گفت: امروز کسی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی شده است که تک تک آجرهای بنای خوارزمی را می شناسد و با آرمان ها، ویژگی ها، پیچیدگی ها و نیز چالش های گروه خوارزمی آشنا است.

 پرویز مقدسی  افزود: آقای سلیمی هم زحمات زیادی برای پیشبرد اهداف خوارزمی کشیدند و از آنجا که به دلایل شخصی مایل به ادامه حضور در این مسئولیت نبودند از ایشان دعوت شد تا با ادامه حضور خود در هیات مدیره شرکت خوارزمی، کماکان به تحقق اهداف  بلند آن کمک کنند.

در ادامه این دیدار، عباسعلی ارجمندی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ضمن قدردانی ویژه از حسن اعتماد بانک صادرات ایران و مدیریت عامل آن (دکترحجت اله صیدی)، با بیان تاریخچه ای از نحوه پایه ریزی و مسیر توسعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، از مدیران پیشین این شرکت (آقایان دکتر هیبتی، دکتر مهدی کرباسیان، دکتر حجت اله صیدی و حسین سلیمی) به نیکویی یاد کرد و تلاش های آنها را در دوره های مختلف برای تعالی این گروه ستود.

ارجمندی در جمع همکاران ستادی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با اعلام این نکته که توافقات تازه ای با سهامداران عمده شرکت مبنی بر همکاری و حمایت بیشتر از منافع سهامداران صورت گرفته است، گفت: در حال حاضر حجم معاملات و تقاضای ایجاد شده در بازار نشان می دهد که سهامداران به ویژه سهامداران حقیقی به خوارزمی اعتماد کرده اند و به رشد و توسعه آن بیش از پیش امید دارند.

 ارجمندی افزود: هدف مشترک همه ما اعتلای خوارزمی است و در برابر امید و اعتماد سهامداران وظیفه داریم با تدبیر و تلاش بیشتر به این امید و اعتماد، تداوم ببخشیم.

 وی همچنین با تاکید بر اهمیت نقش نیروی انسانی کارآمد در تحقق اهداف سازمانی، بر ضرورت انسجام و حفظ و صیانت از این سرمایه بزرگ تاکیدکرد .


در ادامه این برنامه دوتن از معاونان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (دکترسیدرضا موسوی و دکتر ابن الرسول) درباره امیدواری های تازه و فرصت های پیش رو در گروه سرمایه گذاری خوارزمی با همکاران خود سخن گفتند.

تعداد بازدید : 3721
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...