Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بازدهی 163 درصدی صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی - 1397/07/15

 صندوق سرمایه­ گذاری مشترک خوارزمی با بازدهی 162.68 درصد طی یک سال، بر اساس ارزش خالص دارایی­ ها در روز 13 مهرماه 1397 در زمره 5 صندوق برتر در بازار سرمایه ایران است. کارگزاری آینده­ نگر خوارزمی به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) مدیریت این  صندوق را به عهده دارد.


در حال حاضر فعالیت­ های متنوعی در کارگزاری آینده ­نگر خوارزمی در راستای اهداف توسعه­ ای و سودآوری شرکت، در جریان است. در حوزه مشاوره پذیرش شرکت ­ها در بازارهای بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، تهیه امیدنامه و مستندات شرکت ویتانا برای پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در حال انجام است که پیش بینی می­ شود تا پایان سال، سهام شرکت ویتانا از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ایران انتقال یابد. علاوه بر این در بازار بنگاه های کوچک (SME ) فرابورس ایران نیز پذیرش شرکت ­ها نصیر کیانگ، فولاد ریزی قائم سپاهان و تولیدی لوله و اتصالات PFP در حال انجام است که به زودی شاهد پذیرش این شرکت ­ها در بازار شرکت ­های کوچک و متوسط فرابورس ایران از طریق شرکت کارگزاری آینده ­نگر خوارزمی خواهیم بود. همچنین امیدنامه و مستندات مربوط به پذیرش سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران به هیات پذیرش بورس ارسال شده است که در انتظار نظر هیات پذیرش برای ورود به بازار بورس است.

در حوزه بازار دارایی ­های فکری فرابورس ایران، کارگزاری آینده ­نگر خوارزمی به عنوان کارگزار برتر به انجام معاملات این اوراق در بازار سرمایه ایران می­ پردازد. در حال حاضر 3 طرح «مخروط واژینال تقویت کننده عضلات کف لگنی»، «جوراب مقاومتی آبی» و «پوشش مت‌کاتالیست غیرقابل انبساط تقویت شده با نانو مواد مورد استفاده در مبدل کاتالیستی خودروها» در مرحله انتقال دارایی در دفتر اسناد رسمی و اداره مالکیت صنعتی است که پیش بینی می­ شود نهایتا ظرف یک ماه آتی، قطعیت معامله این طرح ­ها در بازار دارایی فکری فرابورس ایران اعلام گردد.

در حوزه آموزش نیز در حال حاضر دوره آموزشی رایگان ورود به بورس هر هفته در روزهای شنبه، در محل کارگزاری برگزار می­شود. از مهمترین اهداف این دوره، آموزش الفبای بورس به سهامداران خرد و جذب مشتریان جدید برای کارگزاری است. علاوه بر این با همکاری موسسه آموزشی آسا سرمایه، دوره­ های حرفه­ای بازار سرمایه در طول ایام هفته در محل کارگزاری برگزار می شود.

در حوزه مدیریت صندوق­ های سرمایه­ گذاری نیز، صندوق سرمایه­ گذاری مشترک خوارزمی با بازدهی 162.68 درصد بر اساس ارزش خالص دارایی­ ها در روز 13 مهرماه 1397 جزو 5 صندوق برتر در بازار سرمایه ایران است. در حال حاضر ارزش خالص ابطال هر واحد این صندوق 8.242.767 ریال و ارزش خالص صدور هر واحد 8.333.000 ریال است.

 

 تعداد بازدید : 3115
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...