Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: پیشنهاد افزایش سرمایه 40 درصدی خوارزمی به مجمع عمومی فوق العاده - 1397/09/20

هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی(سهامی عام) به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد کرد تا سرمایه این شرکت به میزان 40 درصد (معادل 500 میلیارد تومان) افزایش یابد.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: «با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17 مهرماه 1395 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار و 250 میلیارد تومان به مبلغ یک هزار و 750 میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران و سایر اندوخته ها به منظور  اصلاح ساختار مالي و جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزايش سرمايه شرکت هاي سرمايه پذير که در تاریخ 19 آذر 1397به تصویب هیات مدیره رسیده و برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد . همچنین بدیهی است نحوه و میزان افزایش سرمایة یادشده و مراحل آن منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

پیش از این، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در نیمه نخست سال 1394 سرمایه خود را به میزان 250 میلیارد تومان افزایش داده بود؛ سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به استناد صورتجلسه هیات مدیره این شرکت مورخ 25 مرداد 1394 و پیرو مجوز 31 مرداد 1394 سازمان بورس و اوراق بهادار، از مبلغ یک هزار میلیارد تومان به مبلغ یک هزار و 250 میلیارد تومان منقسم به 12 میلیارد و 500 میلیون سهم یک هزار ریالی با نام از طریق نقدی و مطالبات حال شده و اندوخته سرمایه ای تامین شده، افزایش یافته بود.تعداد بازدید : 4032
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...