Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بازديد مديرعامل هلدینگ سرمایه گذاری خوارزمي از نيروگاه شهید منتظرقائم - 1397/10/19

  در هجدهمين روز از دی ماه مدير عامل و معاونین شركت سرمايه گذاري خوارزمي و اعضاء هیأت مدیره شركت توسعه برق و انرژي سپهر (مالك نيروگاه منتظرقائم)  ضمن حضور در مجموعه نيروگاهي منتظرقائم از نزديك در جريان فعاليت ها و عملكرد اين مجموعه قرار گرفتند .

  در اين نشست كه اعضاي هيأت مديره شركت مديريت توليد برق منتظرقائم نيز حضور داشتند، ابتدا مهندس باقي نژاد-نائب رئيس هيأت مديره شركت مديريت توليد برق منتظرقائم -ورود مديران ارشد شركت سرمايه گذاري خوارزمي را به نيروگاه خوش آمد گفت و اظهار اميدواري كرد كه اين حضور، اسباب خير و انرژي در مجموعه و در پي آن توفيقات قابل توجه گردد .

در ادامه مهندس عباس كريمي، مديرعامل شركت توليدبرق منتظرقائم  به تفصيل پيرامون عملكرد  مطلوب مجموعه طي تابستان سال جاري عليرغم گرماي آن و محدوديت هايي كه در نيروگاه هاي حرارتي به دليل دماي بالاي محيط ايجاد  مي گردد، سخن گفت و در ادامه به انجام تعميرات برنامه ريزي شده نيروگاهي بر اساس استانداردها و دستورالعملهاي مربوطه، در فصول پاييز و زمستان در نيروگاه منتظرقائم اشاره و تاكيد نمود كه مجموعه در تلاش است تا بتواند مطابق با برنامه هاي پيش بيني شده اين عمليات را به پايان رسانده تا واحدها آماده توليد برق مستمر و پايدار در پيك مصرف سال پيش رو باشند و افزود ما در حال برنامه ريزي هستيم تا با چابك سازي سازمان، مجموعه را قادر به تحقق اهداف مطلوب بنماييم .

وي همچنين به طرح هاي مجموعه نيروگاه منتظرقائم در بخش هاي استفاده از توانمندي و دانش مجموعه كاركنان، تشكيل شركت تعميراتي در كنار نيروگاه، ارائه خدمات فني به ساير نيروگاه ها مانند نيروگاه لوشان، و ... اشاره نمود .

  در ادامه آقاي ارجمندي، مديرعامل شركت سرمايه گذاري خوارزمي، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران، مهندسان و کارکنان نیروگاه از زحمات ایشان قدردانی نمود و بر افزایش توانمندی های نیروی انسانی متخصص و کارآزموده شاغل در نیروگاه که از سرمایه های اصلی آن هستند، تاکید کرد.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی در قسمتی از سخنان خود بر نقش و اهمیت در سبد سرمایه گذاری های خوارزمی اشاره کرد و افزود که مجموعه نیروگاه از نظر ارزش، بیش از نیمی از ارزش دارایی های گروه را بخود اختصاص داده است و باتوجه به ترکیب سهامداران که بخش بزرگی از آن را کارکنان شاغل و بازنشسته بانکهای صادرات و مسکن تشکیل داده اند، ضرورت توجه به افزایش راندمان، کارایی و سودآوری فعالیتها را خواستار شد.

در این راستا بر لزوم برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت برای افزایش درآمدها و کاهش هزینه ها تاکید کردند.

 

همچنین درج نام شرکت توسعه برق و انرژی سپهر سهامدار عمده نیروگاه در بورس اوراق بهادار تهران و بمنظور شفافیت هرچه بیشتر ارزش دارایی های نیروگاه و بهره مندی از سایر مزایای پذیرش در بورس تهران را از اهداف دیگر گروه خوارزمی بر شمردند.

ایشان در بخش پایانی صحبتهای خود با پیشنهاد تشکیل یک شرکت خدمات تعمیرات نیروگاهی بطور کلی موافقت و اجرایی شدن آنرا منوط به دریافت گزارش کسب و کار کامل از طرف مدیریت شرکت نمودند.

  پس از سخنان آقاي ارجمندي، دكتر فيالي ـ رئيس هيأت مديره شركت مديريت توليدبرق منتظرقائم ـ در سخناني ضمن تقدير از تلاش مجموعه نيروگاه، از حسن توجه مديران ارشد شركت سرمايه گذاري خوارزمي به نيروگاه قدرداني و تاكيد نمود با تلاش مستمر و همراهي مجموعه سعي بر آن است تا نيروگاه در شرايطي مطلوب، همراه مجموعه صنعت برق كشور باشد. همچنين وي اظهار اميدواري نمود كه با تدوين برنامه هاي بلند مدت و استراتژيك و تدوين برنامه هاي جامع كاهش هزينه هاي توليد، حمايت بيش از پيش گروه سرمايه گذاري خوارزمي  و شركت توسعه برق و انرژي سپهر را داشته باشيم .

  در پايان اين نشست، آقای ارجمندی و هیأت همراه  با حضور در سايت نيروگاه از نزديك از روند فعاليت ها و تولید انرژی الکتریکی بازديد و از نزدیک با پرسنل زحمت کش نیروگاه دیدار و گفتگوی صمیمانه ای داشتند.
تعداد بازدید : 4115
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...