:: موفقيت هاي سينادارو در آخرين رتبه بندي شركت هاي برتر كشور - 1397/11/17

بیست و یکمین رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100 روز دوشنبه 8 بهمن ماه 1397، با حضور سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، مقامات، مدیران ارشد بنگاه های برتر کشور و متخصصان این حوزه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما  برگزار شد.

این سازمان بر اساس ۳۳ شاخص و در ۷ دسته: اندازه و رشد شرکت، سودآوری و عملکرد، بهره وری، صادرات، نقدینگی، بدهی و بازار؛ شرکتهای برتر را ارزیابی و رتبه بندی كرد.

شرکت لابراتوارهای سینادارو طی 6 سال حضور در این رتبه بندی به لحاظ شاخص های ذکر شده با ۲1۰‍ پله صعود نسبت به سال 1391 موفق به کسب جایگاه ۲۱۰ شد.

به علاوه مهمترین دستاورد سینادارو کسب رتبه اول شاخص بازده فروش از شاخص سودآوری و عملکرد در میان ۱۹ شرکت گروه مواد و محصولات دارویی است.

هدف از این رتبه بندی معرفی شرکت هایی است که اثر گذاری بیشتری در اقتصاد کشور دارند. اين رتبه بندي همچنين با شفاف سازی فضای کسب و کار، باعث ایجاد حس  رقابت در میان بنگاه های اقتصادی مي شود.

بدیهی است، تحقق این دستاورد حاصل درک و استفاده مناسب از فرصت ها و همدلی مدیران و کارکنان سینادارو است.تعداد بازدید : 223
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:43- 1398/4/27
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

دسترسی سریع

سهامداران

درباره خوارزمی

:: آخرین صورت وضعیت پورتفوی
:: اطلاعات روزانه سهام :: پورتال سهامداران :: صندوق سرمایه گذاری :: تاریخچه شرکت :: ساختار سازمانی :: منشور اخلاقی :: شرکت های وابسته :: ترکیب سهامداران
Tel : 021 - 66485908                 Fax : 021 - 66485854
www.kharazmi.ir                               info@kharazmi.ir
تمامی حقوق متعلق است به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پـارس فنـاوران