Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: وخارزم «ویژه بهار 98» منتشر شد - 1397/12/15

 

نخستین شماره فصلنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه بهار 98- در 116 صفحه منتشر شد. وخارزم از اسفندماه ۹۲ تا اسفند۹۶ طی ۵۰ شماره به صورت ماهیانه منتشر می شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «بهاری دیگر» به قلم عباسعلی ارجمندی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: «در آستانه بهاری دیگر، «وخارزم» باز هم مهمان شماست. پس از توقفی نزدیک به یک سال، ماهنامه «وخارزم» در قالب فصلنامه دوباره انتشار خود را از سر می‌گیرد. «وخارزم» کانال ارتباطی گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی با سهام‌داران، مدیران، کارکنان و خانواده‌هایشان و تمامی علاقه‌مندان به این شرکت بزرگ است که تلاش داشته و خواهد داشت تا علاوه بر اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌ها در مورد گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی، صفحاتی را به افزایش اطلاعات عمومی در زمینه‌های اقتصاد ایران و جهان، مباحث مدیریت و منابع انسانی و نیز بخش‌هایی را به اوقات فراغت (با خواندنی‌هایی درباره فرهنگ، خانواده، ورزش و...) اختصاص دهد. آغاز دوباره انتشار «وخارزم» را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم بیش از پیش در تحکیم ارتباط خوارزمی با دوست‌دارانش ایفای نقش کند.»

در بخش دیگری از این سرمقاله تصریح شده است: «گرچه دشواری‌های به‌وجودآمده ناشی از خروج آمریکا از برجام و تشدید تحریم‌ها و تاخیر اتحادیه اروپا در تعریف راه کارهای مراودات ملی و اقتصادی با ایران، فعالیت‌های شرکت‌های گروه خوارزمی را هم تحت تاثیر قرار داده است، اما مدیران و همکاران خانواده بزرگ خوارزمی مترصد شناسایی فرصت‌ها و بهره‌برداری از آن‌ها در جهت تامین منافع سهام‌داران هستند. انسجام مدیریتی و تعیین اهداف کوتاه‌مدت و میان‌مدت برای فعالیت‌های شرکت‌های تحت پوشش با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و در سایه تدبیر و تلاش همه کارشناسان و کارکنان، گروه خوارزمی را از این دوران سخت عبور خواهد داد.»

«عزم عبور از تنگناها؛ گفت وگوی ویژه وخارزم با عباسعلی ارجمندی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی»،«قله نوردی در صنعت دارو؛ دکتر محمدحسن واصفی، مدیرعامل سینادارو در گفت وگو با وخارزم از چالش های داروسازی می گوید»،«معدن کاوی یک سرمایه گذاری باثبات است؛ گفت وگو با علیرضا خزایی، مدیرعامل شرکت توسعه معادن صدر جهان» و«پیشبرد طرح های توسعه ای بر اساس برنامه راهبردی جدید؛ گفت وگو با سیدرضا موسوی، معاون سرمایه گذاری و توسعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی» عناوین برخی از مطالب شماره نخست فصلنامه «وخارزم» است.

«موتور محرکه خوارزمی شتاب می گیرد»، «سایه روشن های اقتصاد 98»، «صیانت از دارایی سهام داران با بورس با ابزار مالیات»، «تلاش چشم آبی ها برای حفظ برجام»، «ضرورت توزیع عادلانه یارانه» و «تیغ دولبه نقدینگی» نیز عناوین برخی از گزارش ها و مقالات اقتصادی داخلی وخارجی بخش اقتصاد و مدیریت این شماره فصلنامه «وخارزم» است.

«بهار با جادوی رنگ ها می آید»، «تعطیلات نوروزی با فیلم ها و سریال هایی جذاب» و«سفر به دور دنیا با یک کلیک» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» اولین شماره از فصلنامه «وخارزم» است.

نسخه پی. دی. اف اولین شماره فصلنامه وخارزم و همچنین شماره های پیشین ماهنامه «وخارزم» را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ببینید و بخوانید.


 تعداد بازدید : 3857
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...