:: مديرعامل جديد شركت سرمايه گذاري خوارزمي منصوب شد - 1398/02/10

هيات مديره شركت سرمايه گذاري خوارزمي (سهامي عام) دكتر سيدرضا موسوي را به عنوان مديرعامل جديد اين شركت انتخاب كرد.


دكتر موسوي كه از سال 1386 همكاري خود را با شركت سرمايه گذاري خوارزمي آغاز كرده، از سال 1388 با سمت مدیر سرمایه گذاری ها و از سال 1393 تا كنون به عنوان «معاون سرمايه گذاري و توسعه» در اين شركت فعاليت داشته است. او همچنين از سال گذشته، عضو هيات مديره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و عضو هیات مدیره شرکت «گروه مالی سپهر صادرات» بوده است.

دكتر موسوي که داراي سوابق حرفه اي و تخصصي در بازار سرمايه است، به واسطه بیش از یک دهه فعالیت و طی کردن مراتب شغلی در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی که همگام با رشد و توسعه فعالیت های این شرکت بوده است، نسبت به اهداف، فعالیت ها و ماموریت های گروه خوارزمي شناخت کافی دارد.

مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری خوارزمی که دانش آموخته رشته معارف اسلامی و مدیریت مالی از دانشگاه امام صادق (ع) و دکتری مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی است ، دارای سوابق دانشگاهی و تدریس دروس مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، بازار پول و سرمایه، نهادهای پولی و مالی بین المللی و  مهندسی مالی طی سال های 1385 تا 1397 در دانشگاه های مطرح کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه شهید بهشتی نیز هست .
تعداد بازدید : 1119
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:47- 1398/4/27
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

دسترسی سریع

سهامداران

درباره خوارزمی

:: آخرین صورت وضعیت پورتفوی
:: اطلاعات روزانه سهام :: پورتال سهامداران :: صندوق سرمایه گذاری :: تاریخچه شرکت :: ساختار سازمانی :: منشور اخلاقی :: شرکت های وابسته :: ترکیب سهامداران
Tel : 021 - 66485908                 Fax : 021 - 66485854
www.kharazmi.ir                               info@kharazmi.ir
تمامی حقوق متعلق است به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پـارس فنـاوران