Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: آیین تکریم، تودیع و معارفه مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی برگزار شد - 1398/02/28

 آیین تکریم، تودیع و  معارفه مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی  با حضور دکترحجت الله صیدی مدیر عامل بانک صادرات ایران عصر شنبه 28 اردیبهشت سال جاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه خوارزمی در این مراسم رییس واعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران، معاونان و مدیران ستادی و مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی حضور داشتند.

دراین مراسم دکتر سید رضا موسوی به عنوان مدیرعامل جدید گروه سرمایه گذاری خوارزمی معرفی شد و از زحمات عباسعلی ارجمندی که تا پیش از این مدیرعامل این شرکت بود تقدیر به عمل آمد.

همچنین دکترجوادفرشباف ماهریان به عنوان رییس جدید هیات مدیره به جای پرویز مقدسی معرفی شد . مقدسی به عنوان عضو هیات مدیره گروه خوارزمی به همکاری با این گروه سرمایه گذاری  ادامه خواهد داد.

دکترحجت الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در این مراسم طی سخنانی آینده شرکت سرمایه گذاری را روشن دانست و تصریح کرد: قطعا با سیاست‌گذاری های جدید، و تحلیل خلاق و به روز از جهتگیری های راهبردی گذشته و تحت مدیریت اجرایی قوی، آینده مطلوبی درانتظار این شرکت خواهدبود .

وی فعالیت های انجام شده طی دو دهه در شرکت سرمایه گذاری را شبیه به تلاش های زیرساختی در بنای یک ساختمان معظم اما نیمه ساخته تعبیر کرد و افزود: هدف شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، بلند مدت تعریف شده و برای رسیدن به آن اهداف کلان و تکمیل این بنای برافراشته همه باید کمک کنیم .

صیدی تاکید کرد: خوارزمی ثروت زیادی دارد اما نباید سختی‌های پیش روی این شرکت را در شرایط کنونی اقتصادی کشور فراموش کرد. هر چند اطمینان دارم باحضور نیروی انسانی کارآمد و مدیران مجرب می توان بر دشواری ها غلبه کرد.

در ادامه مراسم دکتر جواد فرشباف ماهریان، رییس هیات مدیره گروه سرمایه گذاری خوارزمی طی سخنانی از برنامه تدوین شده هفت ساله شرکت خوارزمی سخن گفت و تصریح کرد: با تعهد مدیریتی و همچنین فراهم بودن زیرساخت‌ها و شفافیت در ارائه اطلاعات و نیز انعطاف متناسب با شرایط روز می توانیم به جایگاه بلندی که برای خوارزمی تعریف شده است دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: برخی مشکلات پیش روی شرکت هایی چون خوارزمی  ناشی از مناسبات و تغییرات اقتصادی کلان در جهان و ایران  است اما می توان با برنامه ریزی مدون به کار ادامه داد و از اهداف اصلی بازنماند.

دکترسید رضا موسوی، مدیرعامل جدید گروه سرمایه گذاری خوارزمی نیز در ادامه این آیین تکریم طی سخنانی گفت: در سال 92 همزمان با انجام مذاکرات هسته ای و انعقاد تفاهمنامه برجام، شرکت خوارزمی نیز داوطلبانه و آگاهانه چشم انداز بلند مدتی را برای خود تعریف کرد تا هم وظیفه خودرا در تحقق اهداف کلان توسعه ملی ایفاء کند و هم ازفرصت های پیش رو به سود منافع سهامداران بهرمند شود. اما متاسفانه خروج یکسویه ایالات متحده آمریکا از این توافق چندجانبه و همچنین اعمال تحریم های ظالمانه علیه ایران، سبب شد تا فضای دشواری برای کسب و کار ها به وجود بیاید.

مدیرعامل جدیدگروه سرمایه گذاری خوارزمی، تحریم را در عین حال یک فرصت دانست و تصریح کرد: باید با شناسایی برخی فرصت های پیش آمده در اقتصاد ایران  همچنان بکوشیم تا به سهم شایسته ای برای  سهامداران خود دست پیداکنیم.

وی تاکید کرد: از دو هفته پیش معاونت طرح و برنامه شرکت در تعامل با دیگر مدیران گروه خوارزمی در حال برنامه ریزی مبتنی بر واقعیات اقتصاد کشور است تا بتوانیم در مسیرتحقق شعار ثروت آفرینی برای نسل ها که شعار محوری گروه سرمایه گذاری خوارزمی است با همراهی مدیران ارزشمند و همکاران صاحبنظر و مجرب کماکان با قوت و قدرت به پیش گام برداریم.

در پایان این مراسم با تقدیم هدایایی از زحمات مدیرعامل واعضای سابق هیات مدیره گروه خوارزمی تقدیر به عمل آمد.

گزارش تصویری از مراسم تودیع و معارفهتعداد بازدید : 3216
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...