Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: تجلیل مدیر عامل سرمایه گذاری خوارزمی از نایب قهرمان المپیاد جهانی نجوم و اختر فیزیک - 1398/06/03

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی طی مراسمی از افتخار آفرینی یک عضو خانواده این شرکت در سیزدهمین دوره رقابت‌های جهانی المپیاد نجوم و اخترفیزیک قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، سیزدهمین دوره رقابت‌های جهانی المپیاد نجوم و اخترفیزیک با حضور 260 شرکت کننده از 47 کشور دنیا از 11 تا 19 مرداد در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و «آریا همتیان» فرزندکیانوش همتیان، معاون مالی و اقتصادی این شرکت به عنوان یکی از نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات موفق شد مدال نقره این المپیاد را کسب کند.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در مراسم قدردانی از نایب قهرمان این المپیاد که با حضور مدیران  این شرکت برگزار شد، با اشاره به اینکه کسب این عنوان در آوردگاهی علمی وجهانی افتخاری ارزشمند به شمار می رود ابراز امیدواری کرد اعتلای نام ایران در چنین عرصه هایی  استمرار یابد.

سید رضا موسوی گفت: ایران در ادوار تاریخ مهد افراد با استعداد و تاثیر گذار در علوم مختلف بوده که توانسته اند پایه گذار اتفاقات تاثیر گذار در رشته های متنوع علمی باشند که یکی از این علوم، علم نجوم است و امروز شاهدیم فرزندان این سرزمین همچنان موجب افتخار آفرینی در این رشته در عرصه های بین المللی هستند.

وی ضمن تبریک کسب این موفقیت جهانی ادامه داد: کسب این عنوان بین المللی نشان دهنده توانایی های جوانان و نوجوانان این سرزمین در این رشته است که موجب سربلندی نام ایران در عرصه جهانی شده است.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، گفت:  دانش محوری و توسعه ارزش های علمی وتخصصی با راهبردهای  کلان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمیخته است ، ودراین راستا بیش از 80 درصد کارکنان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر کشور هستند.

در این مراسم دکتر سید رضا موسوی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با اهدای لوح، از تلاش و پشتکار این عضو خانواده خوارزمی قدردانی کرد.

آریا همتیان در سیزدهمین دوره رقابت‌های جهانی المپیاد نجوم و اخترفیزیک که از ۱۱ الی ۱۹ مرداد ماه جاری در شهر کزستلی مجارستان برگزار شد، به عنوان عضو تیم ملی المپیاد نجوم و اختر فیزیک جمهوری اسلامی ایران، مدال نقره این المپیاد را کسب کرد.
تعداد بازدید : 2160
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...