Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: در بازدید مدیران شرکت خوارزمی از معدن طلای شادان تاکید شد : افزایش بهره­ وری در بخش معدن نیازمند بهره ­گیری از روش های روزآمد است - 1398/07/22

در بازدید رییس هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی از معدن طلای شادان در استان خراسان جنوبی، بر لزوم بهره گیری از روش ها و متد جدید شناسایی، استخراج و تولید مواد معدنی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت معادن و صنايع معدني كارند صدرجهان و همکاران این شرکت گزارشی از وضعیت اکتشاف، استخراج و یافته های قابل ارزش از معدن شادان ارایه کردند.

 با توجه به تشکیل تیم حرفه ای و تخصصی در این معدن متشکل از جوانان تحصیل کرده کشور در کنار بهره مندی از آخرین دستاوردهای علمی جهان و استفاده روزآمد از تکنولوژی های نو، مدیران این معدن توانسته اند با ایجاد ترکیب مناسبی از دانش و تجربه را در کنار هم زمینه تسریع در عملیات بهره برداری را در این معدن فراهم کنند که با ادامه این روند در آینده نزدیک شاهد افزایش بهره وری سرمایه گذاری های صورت گرفته در این بخش خواهیم بود.

ضمن اینکه توجه به اهمیت بخش معدن در اقتصاد کشور  و روش های روزآمد، به طور حتم ضریب بهره وری این بخش را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد و زمینه ساز رونق اقتصادی خواهد بود.

دکتر جواد فرشباف ماهریان، رئیس هیات مدیره گروه سرمایه گذاری خوارزمی در مراسم بازدید از معدن طلای شادان با اشاره به اینکه سرمایه گذاری خوبی در این معدن طلای صورت گرفته، گفت: اجرای طرح توسعه معدن شادان اثرات مثبتی بر پرتفوی شرکت توسعه معادن صدرجهان و در نهایت گروه سرمایه گذاری خوارزمی به همراه خواهد داشت.

وی گفت: خوشبختانه گروهی از مدیران و کارشناسان خبره، باتجربه و تحصيل كرده بخش معدن در معدن طلای شادان مشغول به فعالیت هستند که زمینه تحول و پیشرفت شرکت را در نهایت افزایش ضریب بهره وری و بازده را در این شرکت فراهم می کنند.

وی ضمن قدردانی از حسن توجه و همراهی مقامات استان خراسان جنوبی از جمله استاندار محترم، معاونان استانداری، مدیران کل صمت، محیط زیست، منابع طبیعی، بانك توسعه تعاون و خصوصا فرمانداری منطقه خوسف، گفت: زیرساخت های مناسبي در معدن شادان ایجاد شده و به زودی نتایج خوبی از اقدامات صورت گرفته در این معدن در سطح منطقه ای در استان و در سطح ملی در کشور حاصل خواهد شد.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی نیز در این مراسم گفت: سرمایه گذاری در بخش معدن ذاتا بلندمدت است، در چنین شرایط می توان با  بهره گیری از روش های نوین در عملیات معادن از جمله  شناسايي، اکتشاف، استصحال و تولید، بهره وری این بخش را افزایش داد.

دکتر سید رضا موسوی در مراسم بازدید از معدن طلای شادان شرکت معادن وصنايع معدني كارند صدر جهان افزود: برای تحقق سیاست های دولت محترم مبنی بر کاهش تکیه بر نفت، لازم است مزیت های نسبی کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد که یکی از این فرصت ها توجه بیشتر به بخش معدن است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه کشور جمهوری اسلامی ایران از لحاظ معادن بسیار غنی است و اگر بهره وری در این بخش مورد توجه قرار گیرد؛ یقینا ارزش افزوده خوبی برای کشور به همراه خواهد داشت.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی تاکید کرد: علاوه بر این، با توجه به موقعیت مکانی معدن طلای شادان، طرح توسعه این شرکت علاوه بر رونق اقتصادی برای اهالی منطقه، فرصت های شغلی مناسبی نیز ایجاد خواهد  کرد.

میرمحمود یگانلی مدیرعامل شرکت معادن و صنايع معدني كارند صدرجهان نيز در این مراسم ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در طرح توسعه این معدن گفت: معدن طلای شادان از جمله معادن غني کشور به شمار می رود که به زودی موجب رونق اقتصادی منطقه خواهد شد.

محمود شفیعی فرماندار خوسف در استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از گروه سرمایه گذاری خوارزمی و شرکت معادن و صنايع معدني كارند صدرجهان گفت: توسعه معدن شادان رونق اقتصادی برای منطقه به همراه خواهد داشت. وی با اشاره به اینکه حمایت های لازم برای پیشبرد طرح توسعه معدن شادان صورت خواهد گرفت، گفت: همه نهادها و سازمان های استان خراسان جنوبی آماده همکاری برای تسریع در اجرای طرح توسعه معدن شادان هستند.

معدن طلای شادان در منطقه خوسف استان خراسان جنوبی با بیش از ۲۷ میلیون و ۸۶۰ هزار تن ذخیره کانسنگ از جمله معادن گروه سرمایه گذاری خوارزمی به شمار می رودکه پیش بینی می شود با بهره برداری از این معدن، ارزش افزوده مناسبی برای سهامداران فراهم شود.

لازم به ذکر است در مراسم بازدید از معدن طلای شادان علاوه بر رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، جمعی از معاونان این شرکت، مدیران شرکت معادن و صنايع معدني كارند صدرجهان، فرماندار منطقه خوسف و جمعی از مقامات محلی حضور داشتند.
تعداد بازدید : 6482
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...