Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: مجمع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) 11 آبان ماه برگزار می شود - 1398/07/28مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) 11 آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، این مجمع به منظور ارایه گزارش هیات مدیره، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، بررسی و تصویب صورتهای مالی برای سال مالی منتهی به 31/03/1398 برگزار می شود.

علاوه بر این، تصمیم گیری در مورد تخصیص و تقسیم سود، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 31/03/1399 و تعیین حق الزحمه ایشان، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت و تصمیم گیری در خصوص سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه است نیز در دستور کار این مجمع قرار دارد.

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از ساعت 9 صبح  روز شنبه 11 آبان ماه در تالار اجتماعات پژوهشگاه نیرو (سالن خلیج فارس) به نشانی تهران، شهرک قدس(غرب)، انتهای بلوار دادمان (بعد از پل یادگار امام) برگزار خواهد شد.

سهامداران و یا وکلای قانونی آنان می توانند با در دست داشتن اصل برگه سهام و مدارک شناسائی معتبر از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح لغایت 16 روز چهارشنبه 8 آبان ماه با مراجعه به دفتر امور سهام این شرکت واقع در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه ولیعصر، خیابان بزرگمهر پلاک16 (جنب بانک توسعه تعاون ) طبقه اول،  واحد 110 نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مجمع اقدام کنند.تعداد بازدید : 2215
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...