Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: به زودی واحدامور سهام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به محل ساختمان مرکزی منتقل می شود - 1398/08/17

معاون اداری و پشتیبانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی گفت: به منظور تسهیل ارایه خدمت به سهامداران این شرکت، واحد امور سهام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به زودی به ساختمان مرکزی این شرکت منتقل می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، مرتضی داودی در حاشیه بازدید دکتر سید رضا موسوی مدیر عامل این شرکت از واحد اداری، پشتیبانی و امور سهامداران این شرکت گفت: تا پیش از این، واحد امور سهامداران شرکت به صورت غیر متمرکز و دور از ساختمان مرکزی شرکت خدمات مورد نیاز سهامداران را تامین می کرد که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده که واحد امور سهام به محل ساختمان مرکزی این شرکت منتقل شود.

وی افزود: دور بودن واحد امور سهامداران از ساختمان مرکزی شرکت سختی هایی برای سهامداران به همراه داشت، ضمن اینکه قرار گرفتن این واحد در محدوده طرح و ترافیک نیز بر این سختی ها افزوده بود.

به گفته معاون اداری و پشتیبانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، با این جابه جایی ارایه خدمت به گروه های هدف از جمله سهامداران محترم بیش از پیش تسهیل خواهد شد، ضمن اینکه با این کار هماهنگی بین واحدهای شرکت نیز بیشتر خواهد شد.

ساختمان مرکزی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در سعادت آباد، بلوار فرهنگ، نبش 24 شرقی واقع شده و واحد امور سهامداران این شرکت نیز به زودی به این محل منتقل خواهد شد.

لازم به ذکر است، دکتر سیدرضا موسوی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در روز شنبه 11 آبان ماه، با حضور در واحدهای این شرکت از تلاش و کوشش همکاران در برگزاری مجمع قدردانی کرد.تعداد بازدید : 2153
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...