Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: مدیر عامل بانک صادرات ایران تاکید کرد: گروه خوارزمی ظرفیت حضور درفهرست 50 شرکت برتر کشور را دارد - 1398/09/12

آخرین وضعیت گروه سرمایه گذاری خوارزمی در نشست مشترک مدیران ارشد این شرکت با مدیرعامل بانک صادرات ایران تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، در این نشست که با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران بانک صادرات ایران، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونان گروه سرمایه گذاری خوارزمی برگزار شد، دکتر حجت اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران ضمن تاکید براهمیت شناسایی فرصت ها برای پیشبرد اهداف گروه خوارزمی، گفت: خوشبختانه با استقرار تیم هیات مدیره و مدیریت، در ماه های اخیر برنامه های مدونی در شرکت تهیه و پیاده سازی شده و شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در مسیر رشد و توسعه قرار دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، لازم است فرصت شناسی دقیقی در عرصه های فعالیت شرکت صورت بگیرد تا شاهد رشد سود آوری در همه بخش ها باشیم.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در ادامه با اشاره به ظرفیت های موجود در شرکت های تحت پوشش گروه سرمایه گذاری خوارزمی، گفت: گروه سرمایه گذاری خوارزمی از توان لازم برای قرار گرفتن در میان 50 شرکت برتر کشور برخوردار است و به امید خدا و با تلاش همه ارکان شرکت به زودی این هدف محقق خواهد شد.

دکتر جواد فرشباف ماهریان، رییس هیات مدیره گروه سرمایه گذاری خوارزمی نیز در این نشست طی سخنانی از برنامه ارتقای ساختار عملیات این شرکت خبر داد و گفت: با هدف افزایش کارآمدی در کلیه حوزه ها، بازنگری در ساختار عملیات شرکت در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه ساختار جدید با لحاظ اصول حاکمیت شرکتی و با تکیه بر توانمندی سرمایه انسانی تدوین و نهایی شده است.

وی افزود: در ساختار جدید تکیه بر توانمندی کارشناسی سرمایه انسانی در دستور کار قرار دارد و بی شک توجه به این مهم شاخص های عملکردی شرکت را ارتقا خواهد داد.

دکتر سید رضا موسوی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی نیز در این نشست ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در این شرکت در سال جاری گفت: ارتقای نظام راهبری شرکتی، ارتقای ساختار مالی و مدیریت هزینه های مالی گروه، ارتقای ساختار عملیات و بهره وری سرمایه انسانی، ارتقای بازدهی پرتفوی سرمایه گذاری ها مبتنی بر سودآوری و خلق ارزش پایدار از جمله رئوس برنامه های اصلی شرکت به شمار می رود که اجرای آنها در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: توجه به این موارد زمینه ساز رشد و توسعه شرکت در 6 ماه گذشته بوده و سودآوری شرکت را نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داده، ضمن اینکه این جهت گیری ها به شرکت های زیرمجموعه نیز تسری یافته است.

مدیر عامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های مدیران ارشد بانک صادرات ایران گفت: این حمایت ها در کنار تلاش هیات مدیره، مدیران و کارکنان، شرکت را در مسیر مناسبی قرار داده و انتظار می رود شاهد اخبار خوب و امیدبخشی در مجموعه گروه باشیم.

لازم به ذکر است در این دیدار، رییس اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک صادارت ایران نیز حضور داشتند.تعداد بازدید : 2780
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...