Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: جایگاه معاملاتی کارگزاری آینده نگر خوارزمی در هشت ماهه نخست سال جاری 47 رتبه رشد کرد - 1398/09/23

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، عملکرد مطلوب کارگزاری آینده نگر خوارزمی در سال 98 موجب شد رتبه معاملاتی این کارگزاری از رتبه 60 در ابتدای امسال به رتبه 13 بهبود یابد که کسب این موفقیت نشان دهنده برنامه ریزی دقیق، ارایه خدمات با کیفیت، و افزایش بهره وری در این شرکت است.

شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی انواع خدمات مورد نیاز فعالان بازار سرمایه از جمله معاملات آنلاین، معاملات آفلاین، برگزاری دوره های آموزشی و... را ارایه می کند ضمن اینکه این شرکت در حال حاضر در بورس کالا، حوزه پتروشیمی و فرآورده های نفتی نیز حضور فعال دارد.

خدمات شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در حال حاضر از طریق نمایندگی های این شرکت در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، زنجان و مرند ارایه می شود و به زودی نمایندگی ارومیه نیز به این جمع اضافه خواهد شد.

شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی از شرکت های گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم به شمار می رود که به همراه شرکت سبدگردان الگوریتم، و صندوق سرمایه‌گذاری دارا الگوریتم زیر مجموعه شرکت آتــی نگر سپـهر ایـرانیان هستند، که این شرکت از جمله شرکت های زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی است.تعداد بازدید : 2160
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...