Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بهبود جایگاه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی «مفاخر» در جمع 500 شرکت برتر ایران - 1398/11/19

با اعلام سازمان مدیریت صنعتی، شرکت های برتر و بزرگ ایران که از آنها به‌عنوان موفق‌ترین بنگاه‌های تجاری و صنعتی یاد می‌شود، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی و بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی در رتبه‌بندی 500 شرکت برتر ایران، شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی«مفاخر» در سال گذشته بیش از  621 میلیارد ریال فروش داشته که در مقایسه با  543 میلیارد ریال فروش این شرکت در سال 96 بیش از 14 درصد رشد نشان می دهد.

عملکرد مطلوب این شرکت در کنار تلاش همه ارکان شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی موجب شد این شرکت رتبه 426 شرکت های برتر را کسب کند که نسبت به رتبه بندی سال قبل 9 پله رشد نشان می دهد.

رتبه‌بندي  شركت های برتر ايران با هدف تهیه آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي كشور، فضاي روشنی از كسب و كار اقتصادي كشور ارايه مي‌دهد و به مديران، برنامه ریزان و پژوهشگران کمک می کند تا شناخت و درك دقيق‌تري از مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور به دست آورند.

با توجه به عمومیت فهرست شرکت‌های برتر ایران و وجود انواع شرکت‌های تولیدی، خدماتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و بانک‌های شرکت‌کننده پس از گزینش و رتبه‌بندی شرکت‌ها بر اساس شاخص«میزان فروش»، این شرکت‌ها بر اساس میزان فروش به دسته‌های صدتایی تقسیم می‌شوند و شرکت‌های هر دسته بر اساس ۳۲ شاخص دیگر مقایسه و رتبه‌بندی می‌شوند. به این صورت شرکت‌هایی با هم مقایسه می‌شوند که از نظر اندازه تا حدودی به هم نزدیک هستند. دسته ‌بندی شاخص‌ها شامل «شاخص‌های اندازه و رشد شرکت»، «شاخص‌های سودآوری و عملکرد»، «شاخص‌های بهره‌وری»، «شاخص‌های صادرات»، «شاخص‌های نقدینگی»، «شاخص‌های بدهی» و «شاخص‌های بازار» است..

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی از جمله شرکت های فرعی گروه سرمایه گذاری خوارزمی به شمار می رود که در تامین و بهره برداری انواع سخت افزار، نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی و رایانه ای مورد مصرف در انواع فعالیت های اداری، تجاری، خدماتی، تولیدی، مالی و بانکی فعالیت می کند.تعداد بازدید : 1842
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...