Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: قدردانی از مقام والای زن با حضور مدیر عامل گروه سرمایه گذاری خوارزمی - 1398/11/26همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) از مقام والای زن در  شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، دکتر سیدرضا موسوی مدیرعامل این شرکت در جمع همکاران زن  این شرکت ضمن تبریک این روز، گفت: زنان نقش مهم و تعیین کننده ای در تحکیم فضای خانواده و در نهایت جامعه ایفا می کنند.

وی افزود: خانواده به عنوان هسته اصلی شکل گیری جامعه  نقش اساسی در موفقیت جوامع ایفا می کند که در این بین نقش زنان بسیار مهم تعیین کننده است.

دکتر موسوی در ادامه به اقدامات صورت گرفته برای ایجاد آرامش و سلامتی همکاران این شرکت اشاره کرد و گفت: با تغییر چارت سازمانی اقدامات خوب و موثری برای ایجاد فضای کار حرفه ای برای همکاران به خصوص خانم ها در شرکت ایجاد شده که علاوه بر افزایش ضریب بهره وری آرامش ذهنی همکاران را نیز بیش از پیش فراهم کند.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تاکید کرد باید شرایط به گونه ای فراهم شود که همکاران خانم در کنار ایفای وظایف سازمانی خود، بتوانند نسبت به ایفای نقش تعیین کننده خود در خانواده نیز برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.تعداد بازدید : 2054
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...