Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: همتیان تشریح کرد: پشتیبانی سهامدار عمده وخارزم در تعیین تکلیف پرونده های گروه سرمایه گذاری خوارزمی - 1399/01/18

معاون مالی و توسعه منابع گروه سرمایه گذاری خوارزمی اعلام کرد: مدیریت نظام مند بدهی ها، تسهیلات و وثایق از اهم برنامه های مصوب شرکت برای ارتقای ساختار مالی، مدیریت نقدینگی و شفافیت شرکت است و زمینه ی مولدسازی دارایی های گروه را نیز فراهم می کند.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، کیانوش همتیان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این شرکت در سال 98، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته حل و فصل موارد معوق و جاری شرکت در سال 98 در دستور کار قرار گرفت و تعیین تکلیف پرداخت بدهی سود سهام سهامدار عمده شرکت که مربوط به سال های 94  تا 97  بوده، پس از پیگیری های چند ماهه در سطح کارشناسی و مدیریتی، در همین راستا انجام گرفته است.

وی اظهار داشت: در آخرین مورد و در روزهای پایانی سال 98 و آغازین روزهای بهار 99 توافق لازم برای تعیین تکلیف حدود یکهزار و چهارصد میلیارد ریال از مطالبات موسسه توسعه همیاری سپهر و شرکت آرمان اندیشان رستاک صورت گرفت که این اقدام با حمایت و همراهی سهامداران محترم شرکت اجرایی شد..

وی خاطر نشان کرد: تعیین تکلیف این امر که حاکی از تعاملات مثبت و روشن دو مجموعه محسوب می شود، پشتوانه ای ارزشمند برای اجرای سایر برنامه های شرکت می باشد.تعداد بازدید : 2598
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...