Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صورت های مالی شرکت سبدگردان الگوریتم به تصویب رسید - 1399/03/27

با برگزاری مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت سبدگردان الگوریتم(سهامی خاص)، صورت های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، آرش آقاقلیزاده مدیرعامل در گزارشی ضمن تشریح فعالیت این شرکت در سال گذشته گفت: شرکت سبد گردان الگوریتم با بهره مندی از تیم مدیریتی و کارشناسی مسلط خدمات مطلوبی به مشتریان ارایه می دهد که این خدمات مورد استقبال هموطنان عزیز قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرکت سبد گردان الگوریتم بیش از 9 هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت خود دارد، افزود:42 درصد از این دارایی ها در قالب سبد اختصاصی و 58 درصد در قالب صندوق های سرمایه گذار است.

آقاقلیزاده تاکید کرد: خدمات حوزه سرمایه گذاری شرکت سبد گردان الگوریتم در قالب انواع صندوق های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری اختصاصی و مشاوره خرید و فروش سهام به مشتریان ارائه می شود که این مهم حاصل بهره مندی از تیم تحلیل گر با تجربه و تحصیل کرده شرکت است.

وی در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: افزایش جذب منابع در صندوق ها و سبدهای تحت مدیریت، تاسیس و راه اندازی صندوق های جدید سرمایه گذاری(جسورانه، نیکوکاری و سایر صندوق های بالقوه)، تقویت و توسعه بخش تحلیل، توسعه بخش بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتریان، ایجاد بخش معاملات الگوریتمی، توسعه و عملیاتی سازی بخش تامین مالی جمعی و افزایش سرمایه از محل سود انباشته و آورده از جمله این برنامه ها است.

در ادامه برگزاری مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت سبدگردان الگوریتم گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارایه شد و در نهایت صورت های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 به تصویب رسید

شرکت سبدگردان الگوریتم از جمله شرکت های فرعی گروه سرمایه گذاری خوارزمی است که خدمات بسیار متنوعی در حوزه سرمایه گذاری ارایه می کند.تعداد بازدید : 2371
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...