Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: با توسعه زیرساخت های الکترونیکی، مصرف کاغذ در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به حداقل رسید - 1399/04/10

با تلاش مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در خصوص باز طراحی فرآیندها، بروزرسانی زیرساخت ها و راه اندازی سامانه جدید اتوماسیون اداری در این شرکت، مصرف کاغذ در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به شکل قابل ملاحظه ای کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در صرفه جویی در مصرف کاغذ به عنوان سرمایه ملی نسبت به پیاده سازی سامانه جدید اتوماسیون اداری در تمامی واحدها اقدام کرد که با تحقق این مهم تمامی مکاتبات، جلسات، هماهنگی ها و.... فی مابین واحدهای این شرکت از طریق  این سامانه انجام می شود، علاوه بر اینکه براساس تعریف های صورت گرفته، مکاتبات این شرکت با شرکت های فرعی نیز از طریق  سیستم اتوماسیون اداری انجام می شود.

علاوه بر حذف میزان قابل ملاحظه ‎ای از مکاتبات کاغذی در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به واسطه استفاده از سیستم اتوماسیون اداری استفاده از این سیستم مزیت های قابل توجهی برای این شرکت به همراه داشته که از جمله آن ها می توان به انجام کارهای اداری در هر زمان و خارج از محل کار، ثبت و نگهداری اسناد و سوابق در حجم کمتر، ایمنی بالا و مراجعه‎ آسانتر، تسهیل عملیات ثبت اسناد و مدارک، پایش فعالیت های سازمان و تولید گزارش های متنوع مدیریتی، مدیریت و نظارت دقیق بر عملکرد کارکنان، پیگیری به موقع مراحل کار، تعامل الکترونیکی با سایر سازمان‎ها و شرکت های فرعی و .... اشاره کرد.

مهمتر از همه این موارد صرفه‌جویی در کاغذ مصرفی و در نتیجه آن کمک به جلوگیری از قطع شدن درختان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در حفظ محیط زیست از دیگر نتایج استفاده از سیستم اتوماسیون اداری در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی است.

لازم به یادآوری است شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با آغاز گسترش ویروس کرونا از ابتدای اسفند سال گذشته رعایت تمام پروتکل های اعلامی را در خصوص رعایت بهداشت فردی، فاصله گذاری اجتماعی، تغییر ساعت کار، توجه به دورکاری و.... را در دستور کار خود داشته و خوشبختانه تاکنون مورد ابتلا در این شرکت به ثبت نرسیده است.تعداد بازدید : 1344
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...