Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: پیام تبریک دکتر موسوی به مناسبت بیست و سومین سالگرد تاسیس شرکت سرمایه گذاری خوارزمی - 1399/04/11

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در پیامی بیست و سومین سالروز تاسیس این شرکت را به سهامداران، کارکنان و سایر ذینفعان  این شرکت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، در پیام سید رضا موسوی آمده است: خدا را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به همه ذینفعان شرکت سرمایه­ گذاری خوارزمی، سهم کوچکی در کسب موفقیت و اعتلای نام شرکت ایفا کنیم.

در ادامه پیام مدیرعامل شرکت خوارزمی آمده است: شرکت به داشتن همکارانی که در کمال صداقت و درستکاری برای تحقق اهداف عالیه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، به خود می بالد و امروز ثمره این سخت کوشی در کنار حمایت های سهامداران و اعضای هیات مدیره، ارتقای شاخص عملکرد در کنار درخشش نام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در بازار سرمایه در راستای «ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها» در 23 سال فعالیت است.

در این پیام تاکید شده: شرکت سرمایه ­گذاری خوارزمی در سالی که گذشت توانست با همت و کوشش بی دریغ همه همکاران پرشتاب ­تر در مسیر رشد و توسعه حرکت کند و امیدوارم با لطف خداوند متعال و تلاش مجدانه همکاران این روند در سال جاری نیز تداوم داشته باشد و بتوانیم بهتر از گذشته در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایتمندی همکاران، سهامداران و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

در این پیام، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی همچنین از تلاش مدیران و همه همکاران پیشین شرکت که از ابتدای تاسیس تاکنون برای اعتلای نام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تلاش کرده اند، قدردانی کرد.

لازم به ذکر است در سال های گذشته همزمان با سالگرد تاسیس شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نشست مشترک مدیرعامل و کارکنان این شرکت برگزار می شد ولی امسال به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این نشست برگزار نشد.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تیرماه 1376 تاسیس شد.تعداد بازدید : 2316
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...