Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: با حضور 84 درصدی سهامداران صورت های مالی شرکت لابراتوارهای سینا دارو به تصویب رسید - 1399/04/22

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت لابراتوارهای سینا دارو با ریاست مهندس سیاوش محمدی رودباری معاون سرمایه گذاری و توسعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی  و حضور 84 درصد از سهامداران شرکت برگزار شد و صورت های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 به تصویب سهامداران رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، دکتر محمد حسن واصفی مدیرعامل شرکت لابراتوارهای سینا دارو در گزارشی ضمن تشریح فعالیت های این شرکت در سال 98، گفت: سال گذشته به رغم همه محدودیت ها و شرایط حاکم بر اقتصادکشور، سال خوبی برای شرکت لابراتوارهای سینا دارو رقم خورد و اقدامات خوبی در شرکت به انجام رسید.
وی اظهار داشت: در سال 98 طرح توسعه شرکت اجرا شد و با تلاش و پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته  این پروژه بیش از 91 درصد رشد داشته است که امیدوارم با تلاش مضاعف این پروژه در سال 99 مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی همچنین از تولید و عرضه بیش از 214 هزار انواع اسپری دهانی کاتوسین پلاس و 240 هزار اسپری کاتوسین 125 و 250  در سال گذشته در شرکت لابراتوارهای سینا دارو خبر داد و گفت: علاوه بر این 150 هزار قطره چشمی آزیتروماسین و 150 هزار قطره گوش سیپروزونیت در سال 98 در شرکت تولید شده است.
دکتر واصفی گفت: میزان فروش شرکت لابراتوارهای سینا دارو، در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 33 درصد رشد نشان می دهد.
مدیرعامل شرکت لابراتوارهای سینا دارو در ادامه با اشاره به تاثیر تحریم های ظالمانه بر عملکرد این شرکت در سال گذشته، گفت: شرکت برای راه اندازی سایت جدید و تامین مواد اولیه برخی محصولات با طرف های خارجی در تعامل است که تحریم ها این روند را کند کرده است.
لازم به ذکر است مجمع عمومی عادی سالانه شرکت لابراتوارهای سینا دارو با حضور بیش 84 درصد سهامداران برگزار شد و بعد از ارایه گزارش مدیرعامل این شرکت قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1398این شرکت به تصویب سهامداران رسید ضمن اینکه این شرکت برای سال مالی مورد نظر 650 ریال سود به هر سهم اختصاص داد که در موعد مقرر پرداخت خواهد شد.
لازم به ذکر است شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به عنوان سهامدار عمده شرکت لابراتوارهای سینا دارو بیش از 47 درصد این شرکت را در اختیار دارد.

تعداد بازدید : 2307
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...