Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: صندوق مشترک خوارزمی، جایگاه دوم بازدهی ماهیانه در میان صندوق های سهامی را کسب کرد - 1399/04/29

                                                             

شرکت سبدگردان الگوریتم به عنوان ‌یکی از اعضای خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی طبق آخرین گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار در سال 97، از نظر میزان بازدهی کسب شده در طول دوره فعالیت خود در میان شرکت‌های سبدگردان رتبه چهارم را کسب کرده است که کسب این افتخار نشان دهنده عملکرد مطلوب این شرکت در این حوزه است.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری خوارزمی، این شرکت که از تیر ماه سال 1397 فعالیت خود را در حوزه مدیریت دارایی‌ها آغاز کرده از جمله نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است که خدمات خود را مطابق چارچوب‌های تعیین‌شده توسط سازمان بورس ارائه می‌کند.

سبدگردان الگوریتم به همراه شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی تحت مالکیت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم (شرکت سرمایه‌گذاری آتی‌نگر سپهر ایرانیان سابق) قرار دارند که ضمن ایجاد هم افزایی، مجموعه ای از خدمات مالی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

از جمله خدمات و محصولات سبدگردان الگوریتم، می توان به سبدگردانی اختصاصی اشاره کرد که در این خدمت شرکت به هر شخص (اعم از حقیقی یا حقوقی) که دارای اهداف مالی و میزان تحمل ریسک ویژه خود در سرمایه‌گذاری در بورس ‌باشد، خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کند. بر این اساس سبدی از سهام و سایر اوراق قابل معامله در بورس مثل طلا و اوراق با درآمد ثابت برای هر سرمایه‌گذار به طور جداگانه تشکیل می‌شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنی به نشانی  https://www.algocm.com/ مراجعه کنند.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک خوارزمی از دیگر محصولات شرکت سبدگردان الگوریتم به شمار می رود. بر این اساس سبدی از سهام و سایر اوراق با وجوه جمع‌آوری شده در صندوق تشکیل می‌شود که به صورت روزانه مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد تا نسبت بازدهی به ریسک آن در بهترین حالت ممکن قرار گیرد. با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری در این صندوق بدون محدودیت در تعداد واحد سرمایه‌گذاری امکان پذیر است، از این رو هر فرد می تواند حتی با سرمایه کم از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بازار بورس با پشتوانه تحلیلگران و نیروهای متخصص با کمترین هزینه بهره‌مند شود.

از مزایای این صندوق می توان به دارا بودن ضمانت نقد شوندگی اشاره کرد که این ضمانت توسط گروه خدمات بازار سرمايه الگوريتم انجام می­شود.این صندوق توانسته است در یک سال منتهی به 17 تیر ماه سال جاری 558 درصد بازدهی به دست آورد و همچنین از ابتدای سال 99 بازدهی 213 درصد را برای سرمایه­گذاران خود به ارمغان آورده است. این صندوق همچنین توانسته است در 27 خرداد ماه با کسب جایگاه دوم بازدهی ماهیانه در میان صندوق های سهامی افتخاری دیگر برای خانواده بزرگ خوارزمی کسب نماید.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و سرمایه گذاری در این صندوق می توانند به آدرس اینترنتی http://kharazmifund.com/ مراجعه کنند.

صندوق سرمایه‌گذاری دارا الگوریتم محصولی دیگر از شرکت سبدگردان الگوریتم است که از نوع صندوق های بادرآمد ثابت و قابل معامله در بورس به شمار می رود که مناسب افراد کم ریسک پذیر است و سود حاصل از سرمایه گذاری در این صندوق به صورت ماهانه در اولین روز کاری هر ماه به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌گردد.

از جمله مزیت‌های سرمایه‌گذاری صندوق دارا الگوریتم نسبت به سپرده‌ بانکی می توان به امکان افزایش و کاهش مبلغ سرمایه‌گذاری در هر زمان بدون جریمه، سود روز شمار بدون نرخ شکست، سود دهی بالاتر و پرداخت سود ماهانه اشاره کرد. میانگین سود ماهیانه این صندوق از ابتدای تاسیس 27 درصد ماهیانه بوده که در خرداد ماه نیز سود 34درصد سالیانه را در مقایسه با 18درصد سپرده بانکی به سرمایه­گذاران خود پرداخت کرده است.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق دارا الگوریتم می توانند به آدرس اینترنتی http://dara-fund.com/ مراجعه کنند.تعداد بازدید : 5084
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...