Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: مهندس یگانلی خبرداد: تمرکز شرکت توسعه معادن صدرجهان بر تسریع در ورود به بازار طلا و مس و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان معدنی - 1399/07/08

مدیرعامل شرکت توسعه معادن صدر جهان گفت: تمرکز این شرکت بر  تسریع ورود به بازار طلا و مس  و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان معدنی است.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه ­گذاری خوارزمی، مهندس میر محمود یگانلی افزود: در برنامه دوساله شرکت توسعه معادن صدرجهان، ارتقای ظرفیت­ های سازمانی از طریق تقویت سرمایه ­های انسانی، سازمانی و اطلاعاتی اهمیت ویژه ­ای داشته و در اولویت­ های برنامه شرکت قرار دارد.

وی با اشاره به برنامه های اکتشافی شرکت افزود­، عملیات اکتشافاتی در محدوده پروانه­ های موجود و در مهلت ­های مقرر قانونی به شرط رسیدن به ذخیره‌ مناسب تا مرحله اخذ گواهی کشف در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت توسعه معاون صدر جهان همچنین به اهمیت درآمدزایی پایدار در این شرکت اشاره و گفت: برای دستیابی به این مهم از تمام ظرفیت ­های در اختیار برای تسریع در تکمیل اکتشافات، تجهیز و راه ­اندازی معادن و احداث واحدهای ثابت و یا سیار فرآوری و استحصال طلا و مس در معادن خود استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: در برنامه دوساله شرکت، استفاد از سازوکارهای متنوع تامین مالی به­ ویژه استفاده از ظرفیت ­های بازار سرمایه پیش ­بینی شده است.

مهندس یگانلی تاکید کرد: با توجه به تمرکز فعالیت­ های شرکت بر معدن کاری، تولید و تجارت مس و طلا و قیمت ­های بالای جهانی و جذابیت بالای آنها در بازار سرمایه،  امکان عرضه سهام شرکت توسعه معادن صدرجهان در بورس فراهم است و می توانیم با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه بخشی از سرمایه‌ مورد نیاز را برای تکمیل پرژه ­های موجود و ورود به سرمایه­ گذاری ­های جدید را تأمین کنیم.

وی افزود: در تدوین برنامه دو ساله شرکت به عنوان یک شرکت دانش­ بنیان معدنی، توجه ویژ‌ه‌ای به توسعه فعالیت‌های دانش محور شده و مقرر است در تکمیل و توسعه فعالیت­ های نوآورانه شرکت، فاز نیمه­ صنعتی سنتز کلکتور ویژه پرعیارسازی ذخایر مس اکسیدی کم­ عیار آغاز شود.

شایان ذکر است، بر اساس نتایج تست ­های مقیاس آزمایشگاهی انجام شده در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، بازیابی کنسانتره مس‌های اکسیدی کم‌عیار با استفاده از کلکتور سنتز شده این شرکت، بیش از 96 درصد بوده است که می تواند در پرعیارسازی ذخایر مس اکسیدی کم عیار معادن این شرکت و سایر معادن کشور مورد استفاده قرار گیرد.تعداد بازدید : 2139
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...