Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: دکتر موسوی: «سینا دارو» از شرکت های خوشنام و تاثیر گذار صنعت دارو به شمار می رود - 1399/09/12

مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ضمن بازدید از شرکت سینادارو، در جریان جزییات طرح توسعه این شرکت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، دکتر سید رضا موسوی مدیر عامل این شرکت در جریان بازدید از شرکت سینا دارو، با اشاره به اهمیت تکمیل طرح توسعه این شرکت در آینده نزدیک گفت: اقدامات مهمی در طرح توسعه شرکت سینا دارو انجام شده که دستاوردی بزرگ در صنعت دارویی کشور خواهد بود.

وی گفت: اقدامات ماندگار صورت گرفته در شرکت سینادارو ضریب بهره وری تولید در این شرکت را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد که این موضوع آثار مثبت زیادی بر صورت های مالی شرکت خواهد داشت..

وی تاکید کرد: صنعت دارو از صنایع استراتژیک کشور به شمار می رود که خوشبختانه شرکت سینا دارو از جمله شرکت های خوشنام و تاثیر گذار این صنعت محسوب می شود.

دکتر جواد فرشباف ماهریان رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیز در این بازدید بر لزوم تسریع در نهایی سازی طرح توسعه شرکت سینا دارو تاکید کرد.

وی با اشاره به ظرفیت غنی دانش علمی در شرکت سینادارو گفت: این پتانسیل ایجاب می کند که اقدامات لازم برای تولید محصولات جدید دارویی در دستور کار شرکت قرار گیرد.

دکتر فرشباف ماهریان همچنین به تدوین برنامه دوساله شرکت اشاره کرد و ادامه داد: با اتکا به برنامه تدوین شده و اصلاح فرآیند های شرکت سینا دارو شاهد درخشش بیش از پیش این شرکت در صنعت دارویی کشور خواهیم بود.

دکتر محمد حسن واصف مدیر عامل شرکت سینا دارو در بازدید مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از این شرکت ضمن تشریح آخرین جزییات طرح توسعه این شرکت گفت: پیاده سازی طرح توسعه خللی در روال عادی کار شرکت ایجاد نکرده و تمام خطوط تولید شرکت در حال فعالیت است.

وی گفت: بخش عمده طرح توسعه شرکت انجام شده و به امید خدا و با تلاش همکاران و پیمانکاران شرکت در آینده نزدیک خطوط تولید جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی به دشواری های تامین مواد اولیه برای محصولات خاص اشاره کرد و گفت: بخشی از مواد اولیه تعداد محدودی از محصولات از خارج  از کشور تامین می شود که تحریم های ظالمانه در کنار نوسانات قیمت ارز فرآیند تامین این مواد را با مشکل مواجه کرده است.

وی در خصوص تاثیرات گسترش ویروس کرونا در تولید محصولات این شرکت نیز گفت: با آغاز گسترش این ویروس در اسفند گذشته، رعایت تمام پروتکل ها و دستور العمل ها در بخش های مختلف شرکت در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه کمترین آسیب را در این بحث داشتیم.

در این بازدید علاوه بر مدیرعامل و رییس هیات مدیره، مهندس سیاوش محمدی رودباری معاون سرمایه گذاری و توسعه، محمد تقی چراغی معاون شرکت ها و مجامع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و جمعی از مدیران شرکت سینا دارو نیز حضور داشتند.
تعداد بازدید : 2248
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...