Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: بازدید معاون شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از معدن طلای شادان - 1399/10/08

مدیر عامل شرکت توسعه معادن صدرجهان در حاشیه بازدید معاون شرکت ها و امور مجامع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از معدن طلای شادان آخرین وضعیت این معدن را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، میرمحمود یگانلی مدیرعامل شرکت توسعه معادن صدرجهان گفت:  معدن طلای شادان از جمله معادن ارزشمند طلای کشور به شمار می رود که اقدامات زیربنایی و مفیدی برای استخراج طلا در آن انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه این معدن موجب رونق اقتصادی منطقه خواهد شد، افزود: خط لوله انتقال و ایستگاه پمپاژ آب معدن مورد بهره برداری قرار گرفته ضمن اینکه تجهیزات سنگ شکن یک میلیون تنی در کنار خطوط انتقال برق، محل هیپ آزمایشی فعال ده هزارتنی، محل آزمایشگاه و تاسیسات و تجهیزات فرآوری و استحصال طلا نیز ایجاد شده است.

لازم به ذکر است محمدتقی چراغی معاون شرکت‌ها و مجامع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و هیات همراه در کنار مهندس میرمحمود یگانلی مدیرعامل و دکتر داود رئیسی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه معادن صدرجهان، از سایت معدنی و صنعتی طلای شادان واقع در 65 کیلومتری جنوب غربی شهرستان بیرجند بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات انجام شده طی سال جاری قرار گرفتند.

تعداد بازدید : 1603
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...