Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: با حضور اعضای هیات مدیره و نمایندگان سهامداران حقوقی مدیر عامل جدید شرکت سینا دارو معرفی شد - 1399/10/17

با حضور معاون شرکت ها و مجامع، اعضای هیات مدیره و نمایندگان سهامداران حقوقی، مدیرعامل جدید شرکت سینا دارو معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، محمد تقی چراغی معاون شرکت ها و مجامع این شرکت در مراسم معارفه مهندس«مسعود احمد زاده» مدیرعامل جدید شرکت سینا دارو، ضمن قدردانی از زحمات مدیرعامل پیشین این شرکت گفت: دکتر واصفی از مدیران خوشنام و تلاشگر صنعت داروی کشور به شمار می رود که در مدت حضور ایشان در شرکت سینا دارو اقدامات خوب و اثری گذاری در این شرکت انجام گرفته است.

وی افزود: صنعت دارو از جمله صنایعی در کشور است که با شرکت های خارجی در ارتباط بوده، با افزایش تحریم های ظالمانه پیش بینی می شد که این صنعت حیاتی در تامین نیاز مردم با مشکل مواجه شود ولی خوشبختانه دکتر واصفی با اتکا به ظرفیت های شرکت سینا دارو توانست اثر این بحران را در سینا دارو مدیریت کند.

چراغی با اشاره به اینکه نام دکتر واصفی در تاریخ شرکت سینا دارو ماندگار خواهد بود، افزود: مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به عنوان سهامدار عمده با تغییر ایشان در شرایط اجرای پروژه توسعه موافق نبودند و این تصمیم بنابر پافشاری ایشان اتخاذ شده است.

وی در خصوص مدیرعامل جدید شرکت سینا دارو نیز گفت: منهدس احمد زاده از مدیران سخت کوش و اثر گذار کشور است که یقینا حضور ایشان در شرکت سینا دارو اثرات مثبت فراوانی به ویژه در تکمیل طرح توسعه شرکت به همراه خواهد داشت.

دکتر محمد حسن واصفی نیز در این مراسم ضمن تشریح دستاوردهای سال های حضورش در این شرکت گفت: شرکت سینا دارو از جمله شرکت های مطرح در صنعت دارو سازی کشور است که به همت تلاش همه همکاران در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی گفت: این تغییر به مانند خون تازه در رگ های شرکت، زمینه ساز افزایش سرعت و پیشرفت شرکت سینا دارو خواهد شد.

مهندس مسعود احمدزاده مدیرعامل جدید این شرکت نیز در این مراسم شرکت سینا دارو را به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و تاثیر گذار صنعت دارویی کشور معرفی کرد و گفت: با حضور دکتر واصفی به عنوان مدیرعامل سنگ بنای خوب و قدرتمندی پایه گذاری شده و با همت و تلاش همه همکاران برای اعتلای بیش از پیش شرکت تلاش خواهیم کرد.

در این مراسم اعضای هیات مدیره و نمایندگان سهامداران عمده شرکت سینا دارو نیز با اهدای لوح تقدیر از  زحمات دکتر واصفی قدردانی کردند.

 شرکت سینا دارو از جمله شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی است که بیش از 47 درصد سهام این شرکت تولید کننده دارو به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تعلق دارد.


تعداد بازدید : 3816
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...