Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: در راستای رفاه سهامداران محترم واریز حق تقدم افزایش سرمایه «وخارزم» از طریق وبسایت شرکت و بدون مراجعه به بانک - 1400/01/25


مدیر فناوری اطلاعات شرکت سرمایه گذاری خوارزمی اقدامات صورت گرفته برای تسهیل شرایط مشارکت سهامداران در افزایش سرمایه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، مهندس سید علی اکبر جعفری گفت: با هدف رفاه و  آسایش سهامداران محترم، امکانات جدیدی در سایت شرکت ایجاد شده است، به طوری که سهامداران محترم می توانند به صورت غیر حضوری همه مراحل افزایش سرمایه اعم از دریافت برگ حق تقدم، ثبت اطلاعات هویتی، واریز وجه حق تقدم و .... را از طریق درگاه اینترنتی این شرکت انجام دهند.

مدیر فناوری اطلاعات شرکت سرمایه گذار خوارزمی گفت: علاوه بر موارد فوق، با هدف تسهیل شرایط مشارکت حداکثری سهامداران «وخارزم» در افزایش سرمایه این شرکت برای نخستین بار، امکان واریز آنلاین وجه مرتبط با حق تقدم این شرکت فراهم شد.

وی ضمن قدردانی از  همراهی مدیریت های بازاریابی و فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران و شرکت های پرداخت الکترونیک سپهر و رایورز گفت: سهامداران  محترم «وخارزم» می توانند پس از ورود به پرتال سهامداران شرکت،  برگ حق تقدم را دریافت و وجه خرید حق تقدم را به نیز صورت آنلاین، پرداخت نمایند.

وی گفت: علاوه بر این روش سهامداران محترم می توانند بعد از دریافت گواهینامه حق تقدم و با در اختیار داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت مندرج برروی گواهینامه و آگاهی از رقم واریزی، با استفاده از ابزارهای الکترونیکی بانک صادرات ایران نسبت به پرداخت وجه حق تقدم اقدام فرمایند.

مهندس جعفری گفت: بعد از واریز وجه حق تقدم لازم است سهامداران محترم اصل فیش واریزی به همراه اصل گواهینامه تکمیل شده را به یکی از روش های زیر برای شرکت ارسال کنند:

1.     از طریق پست سفارشی به آدرس تهران، سعادت آباد، بلوارفرهنگ، نبش خیابان 24شرقی، پلاک 18کدپستی 1997843665.

2.     مراجعه حضوری به دفتر امور سهام شرکت  به آدرس تهران، سعادت آباد، بلوارفرهنگ، نبش خیابان 24شرقی، پلاک 18کدپستی 1997843665.

همچنین برای رفاه حال سهامداران محترم علاوه بر روش های امکان ارسال از طروق ذیل نیز فراهم است:

3.      از طریق پست الکترونیکی به آدرس kharazmi.ir@outlook.com

4.     از طریق ارسال تصویر گواهینامه حق تقدم تکمیل شده و فیش واریزی واتس اپ شماره تلفن های همراه 09917884676 و 09912703698.تعداد بازدید : 4686
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...