Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: استقبال سهامداران از پذیره نویسی افزایش سرمایه «وخارزم» - 1400/03/09

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در اطلاعیه ای اعلام کرد مهلت مشارکت در پذیره نویسی افزایش سرمایه «وخارزم» روز چهارشنبه 12 خرداد ماه جاری پایان می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، در این اطلاعیه آمده است: ضمن قـدردانی از حسن تـوجه، همراهی و استقبال سهامداران محترم در پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت، اعلام می دارد فرصت استفاده از حق­تقدم افزایش سرمایه این شرکت در تاریخ 12/03/1400 به اتمام می­رسد. بـا توجه به روند رو به رشد در سال­های اخیر و ظرفیت­های بالقوه شرکت اصلی و شرکت­های گروه، علاقه مندان به مشارکت در این افزایش سرمایه تا تاریخ مذکور مهلت دارند.

    چناچه سهامداری تاکنون به هر دلیل موفق به دریافت برگه حق تقدم از طریق پست نشده اند می توانند برگه حق تقدم را از شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور و همچنین سایت شرکت به آدرس www.Kharazmi.ir، دریافت نماید.

همچنین برای رفاه حال سهامداران محترم روش های متنوعی برای واریز وجه افزایش سرمایه شامل واریز از طریق پرتال سهامداران، استفاده از ابزار الکترونیکی بانک صادرات و مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور و نیز برای ارسال برگه های حق تقدم تکمیل شده شامل ارسال از طریق پست یا مراجعه حضوری یا پست الکترونیکی(ایمیل) یا واتس اپ پیش بینی شده، لذا سهامداران محترم صرفاً از یکی از این روش ها برای ارسال برگه حق تقدم تکمیل شده، استفاده کنند.تعداد بازدید : 1599
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...