Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: قدردانی مدیر عامل «وخارزم» از مشارکت بیش از 82 درصدی سهامداران در افزایش سرمایه - 1400/03/19

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی گفت: استقبال سهامداران از افزایش سرمایه «وخارزم» با وجود نگرانی حاکم بر بازار سهام ستودنی بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، دکتر سیدرضا موسوی، ضمن قدردانی از استقبال سهامداران این شرکت در پذیره نویسی افزایش سرمایه اظهار داشت: شش سال پس از آخرین افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، درخواست های متعددی از گروه های سهامداری شرکت برای افزایش سرمایه ارایه شد که خوشبختانه با همراهی سهامداران این مهم محقق شد.

وی با اشاره به اینکه «وخارزم» نسبت به سرمایه سایر شرکت ­های سرمایه گذاری و چند رشته­ای صنعتی بیشترین درصد سهام شناور آزاد (معادل 51 درصد) را دارد، افزود: در چنین وضعیتی پیش بینی می شد نگرانی های حاکم بر بازار سهام بر مشارکت سهامداران، تأثیر بگذارد ولی مشارکت سهامداران چشمگیر بود.

وی افزود: مشارکت بیش از 82 درصد سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی نشان دهنده اعتماد این عزیزان و توانمندی و ظرفیت های بالقوه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در بازار سرمایه است که همه ما قدردان و امانت دار این اعتماد خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ادامه داد: 98 درصد سهامداران حقوقی در کنار بیش از 61 درصد سهامداران حقیقی در افزایش سرمایه «وخارزم» مشارکت داشتند.

دکتر موسوی با اشاره به بسیج همه ارکان شرکت برای تسهیل شرایط مشارکت سهامداران در افزایش سرمایه، گفت: خوشبختانه با همراهی سهامداران و تلاش مضاعف همه همکاران شرکت، سهامداران محترم توانستند بدون مراجعه حضوری به شرکت و با استفاده از ابزارهای الکترونیکی فرآیند افزایش سرمایه را پشت سر بگذارند.

وی تاکید کرد، جزییات عرضه حق تقدم های استفاده نشده متعاقبا اعلام خواهد شد.
تعداد بازدید : 1878
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...