Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: دعوت از سهامداران «وخارزم» برای ثبت، ویرایش و یا تکمیل اطلاعات - 1400/05/11

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در اطلاعیه ای از سهامداران این شرکت خواست نسبت به ثبت، ویرایش و یا تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، در این اطلاعیه آمده است:

«سهامداران گرامی:

با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی و حراج حق تقدم های استفاده نشده، به منظور پرداخت مبلغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده سهامدارانی که در افزایش سرمایه مشارکت نکرده اند، خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به تکمیل یا ویرایش اطلاعات هویتی و مشخصات بانکی( نام بانک، نام و کد شعبه، شماره حساب و شماره شبا) اقدام فرمایند».

بر این اساس لازم است سهامداران محترم ضمن مراجعه به پرتال سهامداران این شرکت به آدرس اینترنتی www.kharazmi.ir (بخش پرتال سهامداران) نسبت به ثبت نام، ویرایش و یا تکمیل اطلاعات هویتی خود اقدام کنند.

سهامداران محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با امور سهام این شرکت از طریق شماره تلفن های 88680772 و 88680268 تماس حاصل نمایند.

به موجب مصوبه مجمع فوق العاده «وخارزم»، مقرر شد سرمایه این شرکت از 12هزار و 500 میلیارد ریال به‌مبلغ 18 هزار و 700 میلیارد ریال(1500 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی و مابقی از محل اندوخته)، افزایش یابد که در مهلت تعیین‌شده برای استفاده از حق‌تقدم خرید سهام، 7/84 درصد حق تقدم های عرضه شده توسط سهامداران شرکت پذیره‌نویسی شد.

همچنین به موجب مجوزهای اخذ شده، حراج حق تقدم های استفاده نشده در پذیره نویسی از 25 تیرماه آغاز شد که تمام این حق تقدم ها در مهلت مقرر با استقبال فعالان بازار سرمایه به فروش رفت.تعداد بازدید : 3818
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...