Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: سهام جدید«وخارزم» در اختیار سهامداران قرار گرفت - 1400/06/29

با تلاش و پیگیری های صورت گرفته و بر اساس وعده اعلام شده، تمامی مراحل افزایش سرمایه «وخارزم» انجام شد و سهام جدید حاصل از افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در اختیار سهامداران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، با عنایت به آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 10 شهریور 1400 مبنی بر ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، خوشبختانه از تاریخ 22 شهریور ماه جاری تمام سهم های جایزه و حق تقدم استفاده شده شرکت کنندگان در افزایش سرمایه این شرکت  به سهام عادی اضافه شده و در اختیار سهامداران محترم قرار گرفته و قابل معامله می باشد.

همچنین پیرو ابلاغیه شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه، برای رفاه حال سهامداران محترم در دوران شیوع بیماری کرونا،  دریافت گواهینامه های جدید سهام پس از ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت الکترونیکی و یا حضوری در دفاتر پیشخوان و کارگزاران منتخب با مراجعه به تارنمای ddn.csdiran.ir ، امکان پذیر می باشد.

پیش از این مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی وعده داده بود که افزایش سرمایه این شرکت پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه  برای عملکرد سال مالی منتهی به 31 خرداد 1400، به ثبت برسد و سهام جدید در اختیار سهامداران مشارکت کننده در افزایش سرمایه قرار گیرد که این وعده محقق شد.

بر این اساس سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به 18 هزار و 700 میلیارد ریال رسید که این افزایش سرمایه شرکت از سه محل آورده نقدی، مطالبات حال شده سهامداران و اندوخته سرمایه ای(سهام جایزه) تامین شد.تعداد بازدید : 1290
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...