Kharazmi Investment Group

ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها

:: برگزاری جلسه صبحانه کاری مدیران گروه سرمایه­ گذاری خوارزمی - 1400/07/12

جلسه صبحانه کاری مدیران گروه سرمایه­ گذاری خوارزمی با رعایت پروتکل­ های بهداشتی با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت و مدیران عامل شرکت­ های گروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه­ گذاری خوارزمی، در این نشست که با هدف هم ­افزایی و تبادل نظر در راستای بهبود عملکرد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی  و شرکت ­های گروه برگزار شد، دکتر سید رضا موسوی مدیر عامل این شرکت طی سخنانی از تلاش همه اعضای خانواده بزرگ سرمایه­ گذاری خوارزمی قدردانی کرد.

وی گفت: پیش از گسترش ویروس کرونا هرساله همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه فرصت قدردانی از مدیران گروه فراهم می­شد که با توجه به محدودیت­ های اعمال شده، در برگزاری مجمع سال گذشته این فرصت فراهم نشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه­ گذاری خوارزمی یکی از اهداف برگزاری صبحانه کاری مدیران را قدردانی از تلاش اعضای خانواده بزرگ سرمایه­ گذاری خوارزمی اعلام کرد و اظهار داشت: عملکرد این گروه در سال 1399 با وجود گسترش ویروس کرونا و شرایط خاص بازار سرمایه با رشد همراه بود به طوری که شرکت در این سال در جرگه شرکت ­های با سودآوری  10 هزار میلیارد ریال قرار گرفت.

در ادامه این نشست، مدیران ارشد شرکت سرمایه ­گذاری خوارزمی و مدیران عامل شرکت ­های گروه به گفت و شنود پرداختند.


 تعداد بازدید : 2100
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...